Готелі поблизу аеропорту Рим Фьюмічіно

Рим

Аеропорт Фьюмічіно є великим вузловим аеропортом з багатьма далекомагістральними маршрутами, і часто буває так, що найдешевші квитки включають нічну пересадку, яка не покривається авіакомпанією за жодних обставин.

Готелі поблизу терміналу

Є ще два розкішні готелі прямо в аеропорту, ціни в яких починаються від 165 євро за ніч. Однак вони знаходяться в межах 3 хвилин ходьби від терміналу.

Готелі у Ф'юмічіно

Найдешевші готелі знаходяться у Фьюмічіно, приблизно в 3 км від аеропорту.

Переважна більшість з них пропонують лише платний транспорт (зазвичай близько 15 євро), але ви можете скористатися послугами автобуса Cotral за 1,10 євро, детальніше дивіться вище в розділі "Транспорт".

Тільки майте на увазі, що останній автобус з аеропорту відправляється о 21:00. Ціни за ніч коливаються від 90 до 150 євро. Таксі, незважаючи на невелику відстань, коштує близько 20 євро, тому завжди добре прораховуйте, чи зможете ви дістатися до готелю на автобусі, чи варто зупинитися в Римі, але з хорошим доступом до громадського транспорту.

Якщо ви прилітаєте пізно ввечері і не хочете платити за таксі або дорогий трансфер до готелю, подумайте про те, щоб зупинитися в самому Римі, до якого завжди можна дістатися на автобусі навіть пізно вночі/рано вранці. Однак, вам потрібно буде виділити близько години на дорогу.

 
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".