Balcões

Верада дос Балкоес

Балкош - одна з найпопулярніших визначних пам'яток Мадейри. Невеликий оглядовий майданчик з перилами височіє на високому скельному мисі над глибокою лісистою долиною, звідки відкривається вражаючий вид на гірську внутрішню частину Мадейри.

Найдешевше житло на Мадейрі

Часто вид затуманює туман, але якщо вам пощастить, ви зможете побачити найвищі вершини острова - весь хребет від Піку Ар'єйру (1 818 м) до Піку дас Торрес (1 847 м) і від Піку Руйво (1 861 м) до Піку дас Педраш (1 302 м).

До балконів веде рівнинна стежка Vereda dos Balcões (позначена PR 11) довжиною 1,5 км, яка починається біля форелевого розплідника в заповіднику Рібейру-Фріу і займає у середньому не більше 45 хвилин в один бік для підготовленого туриста.

На початку маршруту є безкоштовна автостоянка, а також автобусна зупинка ліній 56, 103 та 138, що курсують між Фуншалом, Фаялом та Сантаною, розклад дивіться на сайті horariosdofunchal.pt.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".