Рим Аеропорт Леонардо да Вінчі-Фьюмічіно в двох словах

Рим

Найбільший аеропорт Італії та один з найзавантаженіших в Європі, є основною базою для авіакомпанії ITA Airways. Він розташований за 31 км від центру Риму.

Аеропорт має дуже багатий і цікавий набір напрямків та авіакомпаній і часто слугує стикувальним пунктом для рейсів з Європи в Азію, Південну або Північну Америку та Африку.

Аеропорт Фьюмічіно є одним з найважливіших повітряних транспортних вузлів Європи, з якого здійснюються прямі рейси майже в кожну точку Європи і до багатьох пунктів призначення по всьому світу.

Авіакомпанії з найбільшою кількістю рейсів до Риму

  • Wizz Air - рейси по всій Європі та Північній Африці, наприклад, Прага, Краків, Відень, Будапешт, Барселона, Лондон, Париж, Мадрид, Тирана, Варшава, Амман, Абу-Дабі, Александрія, Марракеш та багато інших.
  • Ryanair - рейси по всій Європі, а також часті внутрішні сполучення, наприклад, Прага, Відень, Берлін, Барселона, Брюссель, Лондон, Барі, Катанія, Палермо, Мілан та багато інших міст
  • ITA Airways - основний перевізник у Фьюмічіно, що виконує рейси по всій Європі, США, Бразилії та Аргентині
  • Eurowings - численні сполучення з німецькими містами (Гамбург, Штутгарт, Кельн), а також з Прагою та Стокгольмом
  • Vueling - часті рейси до іспанських напрямків, а також до Парижа, грецьких островів, Лондона та Хорватії
  • та багато інших авіакомпаній з Європи та світу

Flag of Italy
FCO
Код IATA
? °C
Поточна погода
11:47
Місцевий час

Отримайте більше порад щодо подорожей з аеропорту Рим Фьюмічіно

Незалежно від того, чи ви прибуваєте на Рим Фьюмічіно, чи від'їжджаєте з аеропорту, ознайомтеся з нашими корисними порадами та рекомендаціями: