Rabaçal

Рабакаль

Район Рабасал - одне з найбільш відвідуваних місць на Мадейрі для піших прогулянок і одна з головних левад.

Він розташований там, де плоске і суворе плато з низькою рослинністю поступово переходить у глибокі долини, вкриті місцевими лавровими лісами, що простягаються приблизно на 20 км на північний захід до океану.

Порівняти ціни на прокат автомобілів - аеропорт FNC

Рабасал - дуже вологе місце, де беруть початок багато водотоків, які з часом зливаються, утворюючи Рібейру-да-Жанела, найдовшу річку Мадейри.

Тут починається багато популярних маршрутів, 2 з яких є одними з найвідоміших на Мадейрі:

  • Levada do Risco - шлях до одного з найвищих водоспадів на Мадейрі (понад 100 метрів)
  • Levada das 25 Fontes - стежка до безлічі невеликих водоспадів, яких тут налічується 25

Загалом, однак, існує понад 8 різних маршрутів, що починаються в районі Рабасала, переважно коротші, через густі зелені ліси та з відносно високими підйомами. Втім, ці маршрути часто перетворюються на пішохідні стежки, тож прогулянка може бути не такою складною.

Як дістатися

Головна автостоянка (безкоштовна) знаходиться на внутрішній дорозі ER 105, що з'єднує гірський масив Енкумеада з містом Порто-Моніш, див. мапу.

Спочатку можна було з'їхати до лісового гаю, де зараз знаходиться зона відпочинку з кафе, але це вже неможливо, і вам доведеться пройти ще 2 км (в один бік) по асфальту від автостоянки до початку головних левад.

Від парковки до гаю ходить маршрутка за 5 євро в один бік або 8 євро туди-назад.

Ви також можете дістатися сюди дорогою ER 211 з Калхети, яка не позначена на деяких картах, але зазвичай проїжджає для всіх типів автомобілів. Відстань від Фуншала до автостоянки становить близько 42 км, від Порто-Моніш - 24 км, а від Калхети - близько 12 км.

Громадський транспорт до пішохідних маршрутів не ходить, хоча автобусні зупинки позначені на картах. Єдиний спосіб дістатися сюди без автомобіля - це автостоп.

Проживання

Безпосередньо на Рабасалі немає місць для проживання. Найближчі більші та відомі міста з більшим вибором готелів та апартаментів - Калхета та Порто-Моніш.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".