Доступ з аеропорту Агадір

Агадір

Якщо ви прибули в аеропорт з туристичним агентом, вам буде надано безкоштовний трансфер до готелю.

Переглянути ціни на готелі в Агадірі

Таксі

Єдиний актуальний і зручний варіант - це таксі, яке має фіксовану ціну до центру Агадіра в 200 MAD, однак ціна може змінюватися залежно від ваших навичок торгуватися, навіть з офіційними таксі аеропорту.

Транспорт до курорту Тагазут коштуватиме близько 400 мад.

Якщо ви пройдете близько 300 метрів до кільцевої розв'язки, ви можете домовитися про ще нижчу ціну з неофіційними таксі.

Мобільні додатки, такі як Uber або Bolt, не працюють в Агадірі.

Оренда автомобіля

Якщо ви прямуєте до Марокко з метою подорожувати країною, ідеальний варіант - орендувати автомобіль безпосередньо в аеропорту, де в залі прильоту розташовано кілька місцевих і міжнародних прокатних компаній.

Тижнева оренда коштує близько 120 євро в місцевих прокатних компаніях і від 200 євро у великих міжнародних компаніях.

Автобус

Останній найдешевший варіант пересування - місцевий громадський автобус.

Лінія AE

Існує спеціальна лінія аеропорту L-AE, яка прямує безпосередньо до терміналу аеропорту. Офіційну інформацію, основний розклад та актуальні ціни на квитки можна знайти на сайті перевізника: alsa.ma/en/airport-shuttle.

Лінія AE прямує безпосередньо до центру Агадіра і до місцевого головного пляжу. Кінцева зупинка називається "Vallée des oiseaux".

  • Час у дорозі - 60 хвилин
  • Частота - 60 хвилин (завжди о XX:00 з обох кінцевих зупинок)
  • Перший автобус з центру - 4:00
  • Останній автобус з аеропорту - 1:00

Вартість проїзду на лінії AE значно вища, ніж на інших міських лініях, і становить 50 MAD за одну поїздку.

Квитки можна придбати в автобусі у водія або кондуктора (тільки готівкою).

Якщо ви будете частіше пересуватися Агадіром на автобусі, подумайте про придбання картки Ikhlas Card. Сама картка коштує 15 дирхамів, і ви можете зарахувати на неї будь-яку суму, яка буде поступово списуватися під час кожної поїздки.

Просто прикладіть картку до зчитувального пристрою при вході в автобус, і вам не доведеться шукати готівку кожного разу, коли ви сідаєте в автобус. Картку Ikhlas можна придбати у водія (тільки за готівку). При покупці ви називаєте суму, яку хочете зняти з картки.

Маршрут 37

Автобусна лінія 37 також курсує від кільцевої розв'язки приблизно за 300 метрів від терміналу до пересадочного терміналу в Інезгані на околиці Агадіра (біля ринку Джихадія-Сук Інезгане).

Автобус ходить приблизно раз на годину з 8:15 до 20:00. Квиток на лінію 37 коштує 5,50 мад.

З Інезгане до центру Агадіра можна дістатися на автобусах 26, 98, 97, 99. Кожна лінія ходить приблизно раз на 10-30 хвилин, а квиток коштує 3,50 мад.

Загалом поїздка з аеропорту до Агадіра на автобусі з пересадкою займе близько 70 хвилин, якщо вам не доведеться годину чекати на автобус. Загальна вартість проїзду становитиме 8 дирхамів і завжди оплачується готівкою в автобусі.

Слід підкреслити, що на автобусні рейси, особливо на розклад руху, не можна покладатися на 100%.

Для отримання офіційної інформації про громадський транспорт в Агадірі, будь ласка, відвідайте alsa.ma/en/agadir.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".