Доступ з аеропорту Акурейрі

Акурейрі

Як найзручніше дістатися до та з аеропорту Акурейрi і найдешевше?

Забронюйте готель в Акурейрі

Оренда автомобіля

Більшість мандрівників вирушають до Ісландії з туристичною метою. Особливо на півночі Ісландії, єдиним практичним варіантом є пересування на автомобілі, тому орендуйте машину прямо в аеропорту Акурейрі.

Тут працює кілька компаній з прокату автомобілів. Europcar та Budget мають найкращі рейтинги, а порівняти ціни всіх доступних компаній можна за посиланням нижче.

Порівняйте ціни - замовте авто в Акурейрі

Тижнева оренда в літній сезон коштує від 450 євро. У низький сезон ви можете отримати ціни від 200 до 300 євро.

Аеропорт Акурейрі знаходиться недалеко від головної кільцевої дороги навколо всієї Ісландії, і звідси ви можете легко дістатися до всіх визначних пам'яток у цьому районі.

Автобус

Існує також спеціальне автобусне сполучення з аеропорту Акурейрі до центру міста, Akureyri Airport Bus,, раніше відоме як FlyBus.

Автобуси експлуатуються компанією Sysli, а розклад слідує за розкладом регулярних рейсів. Подорож до центру займає близько 15 хвилин.

Квитки коштують 990 ісландських крон, їх можна оплатити карткою у водія або онлайн на сайті sysli.is.

Уздовж дороги є гарна пішохідна доріжка, яка веде до найближчої зупинки місцевого громадського автобуса "Skautahöll" (приблизно 1,5 км). Звідти курсує автобусна лінія A6 до центру / автобусна лінія A5 з центру. Автобуси ходять раз на годину і є безкоштовними.

Таксі

В Акурейрі не працюють мобільні додатки, такі як Uber, Bolt або Lyft.

Однак офіційні таксі чекають біля терміналу на всі рейси, що прибувають за розкладом. Ви можете заплатити готівкою або карткою, а поїздка до центру Акурейрі коштує близько 2 500 ірок.

Пішки

За гарної погоди і якщо у вас немає багато багажу, пройдіться до центру міста окремою від дороги стежкою.

Стежка пролягає вздовж фіорду і займає 3,5 км, щоб дістатися до центру міста.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".