Трансфер в аеропорту Амстердам

Амстердам

Аеропорт складається з однієї величезної будівлі, розділеної на зали 1, 2 і 3.

Дешеві готелі поблизу аеропорту Амстердама

Перевірте номер вашого конкорсу на табло вильоту біля входу в будівлю, потім підніміться на перший поверх, де знаходяться стійки реєстрації та служба безпеки.

Окремі зали реєстрації розділені за авіакомпаніями.

  • Контур 1 - Air France, Austrian Airlines, KLM (європейські рейси), LOT, Lufthansa, SAS, Swiss, TAP Portugal, Transavia, Vueling
  • Контур 2 - China Southern, Delta, KLM (неєвропейські рейси + Великобританія)
  • Конкорс 3 - Aer Lingus, AeroMexico, Air Baltic, Air Canada, American Airlines, British Airways, China Airlines, Corendon, easyJet, Emirates, Etihad Airways, Eurowings, Qatar Airways, Ryanair, Singapore Airlines, Surinam Airways, TUI, Turkish Airlines, United

На першому поверсі знаходиться зал прильоту, а під землею - залізничний вокзал.

Поділ на шенгенські та нешенгенські рейси здійснюється після перевірки на безпеку.

Пересадка між рейсами

Хоча аеропорт великий, він має один великий термінал. Це дозволяє відносно легко орієнтуватися, і навіть якщо ви випадково пропустили потрібний напрямок з першого разу, вам не доведеться робити складні пересадки в інших терміналах.

У транзитній зоні секції розділені літерами від B до H і M. Одразу після виходу з літака перевірте табло вильоту, щоб дізнатися, з якого виходу вилітає ваш стикувальний рейс, і слідуйте за чіткими вказівниками, які показують, як далеко ви знаходитесь від кожної секції в хвилинах.

На офіційному веб-сайті аеропорту ви знайдете чітку інформацію про трансфер: www.schiphol.nl/en/transfers

При пересадці з рейсу в межах Шенгенської зони на рейс, що летить за межі Шенгенської зони, ви пройдете паспортний контроль. Для європейських паспортів використовуйте набагато швидші автоматичні виходи на посадку. При пересадці за межами Шенгенської зони паспортний контроль не проводиться.

З іншого боку, якщо ви прибуваєте з-за меж Шенгенської зони, ви завжди будете проходити контроль безпеки та паспортний контроль.

Вам потрібно зробити пересадку в межах одного квитка на будь-який час, який вам продала авіакомпанія. В Амстердамі ви зазвичай можете дістатися з літака на літак за 35 хвилин.

Якщо пересадка триватиме довше (5 годин або більше), скористайтеся об'їзним шляхом через центр Амстердама. На поїзді ви будете тут за 15 хвилин, див. розділ " Транспорт ".

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".