Трансфер в аеропорту Брюссель

Брюссель

Єдиний термінал досить великий, а відстані між рейсами великі. Зони загального користування терміналу (стійки прильоту і вильоту) є спільними для всіх рейсів.

За пунктом контролю безпеки пасажирський потік розділяється на дві частини.

  • Ліворуч - виходи на посадку "A" для рейсів з країн Шенгенської зони та "T" для рейсів з країн, що не входять до Шенгенської зони
  • Праворуч - вихід на посадку "B" для рейсів до країн Шенгенської зони.

Відкриті 24 години на добу.

Дешеві готелі поблизу аеропорту Брюсселя

Незважаючи на те, що термінал складається з однієї будівлі, слід очікувати, що до більш віддалених виходів на посадку доведеться довго йти пішки, навіть 20 хвилин або більше.

Пересадка між рейсами

При пересадці між виходами А і А вам взагалі не потрібно залишати транзитну зону і проходити контроль безпеки або паспортний контроль. Транзитна зона є спільною для пасажирів, що прибувають і відлітають, тому просто вийдіть з літака в конкорс, знайдіть вихід на посадку на першому борту і вільно пройдіть до нього.

Якщо ви пересідаєте з виходу А на вихід В або Т, або навпаки, вам необхідно пройти паспортний контроль.

Якщо ви пересідаєте в зоні виходу на посадку B або T, ви не проходите паспортний контроль. Хоча виходи B і T відокремлені "шенгенською" зоною від виходу A, ви не повинні заходити в цю зону під час переміщення між виходами B і T. Тому приблизно раз на 10 хвилин по території аеропорту курсує безкоштовний автобус.

Вам буде достатньо 20 хвилин для пересадки на інший літак для подорожей до країн Шенгенської зони, 45 хвилин для подорожей за межі Шенгенської зони і 60 хвилин для рейсів до США. Це мінімальний час пересадки на одному квитку.

Якщо ви подорожуєте двома окремими квитками, мінімальний час між рейсами має становити 2,5 години, і навіть тоді він не забезпечує достатнього запасу часу.

Карта аеропорту

Щоб отримати краще уявлення про форму терміналу аеропорту, розташування служб та організацію трансферів, ви можете завантажити карту з веб-сайту аеропорту.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".