Доступ з аеропорту Брюссель Шарлеруа

Брюссель

Єдине транспортне сполучення з аеропортом - це автобуси до Брюсселя, Лілля, Гента, Брюгге та Шарлеруа. Вони зупиняються прямо біля Терміналу 1, до якого можна дістатися за 10 хвилин від літака.

Знайти готелі в Брюсселі

Автобуси до Брюсселя

Брюссель обслуговується автобусною компанією Flibco приблизно кожні 30 хвилин, і послуги охоплюють всі виїзди та прибуття. Квиток в один бік коштує 18,99 євро. На зворотний квиток знижка не поширюється.

Квиток купується онлайн на сайтах terravision.eu або flibco.com (обидва сайти продають квитки на одні й ті ж автобуси) на певний день, коли ви можете сісти на будь-який автобус. Квиток також можна купити в автоматі або в кіоску на автобусній зупинці, але це на 1 євро дорожче, ніж онлайн.

Автобуси ходять до станції Bruxelles-Midi, яка є єдиною зупинкою в Брюсселі.

Розклад пристосований до руху рейсів і охоплює всі вильоти та прильоти в аеропорту Шарлеруа.

 • Час у дорозі - 60 хвилин
 • Вартість - 18,99 євро
 • Частота - 20 хвилин
 • Останній автобус з аеропорту - 0:40
 • Перший автобус з Брюссель-Міді - 3:00

Купити квиток - Terravision.com

Поїзд до Брюсселя + автобус

Альтернативним варіантом є комбінування громадського транспорту: автобусом лінії A3 до Luttre або лінії A1 Chalreori, а потім поїздом.

Ціна - 16,80 євро, а маршрут з однією пересадкою займає більше 75 хвилин.

На сайті бельгійських залізниць ви можете придбати квиток на комбінований автобус лінії A до найближчої станції та поїзд до Брюсселя.

Автобус до Шарлеруа

З аеропорту Шарлеруа до залізничного вокзалу Sud ходить автобус A1, вартість проїзду 6 євро за одну поїздку. Автобус ходить раз на 30 хвилин і займає 20 хвилин, щоб дістатися до станції.

Ви також можете придбати квиток через мобільний додаток TEC (доступний в Google Play / App Store). Міського квитка до аеропорту за 2,10 євро немає, є лише спеціальний аеропортовий тариф 6 євро. Однак цей квиток є пересадковим і дійсний протягом 90 хвилин для інших ліній громадського транспорту в Шарлеруа.

Для отримання інформації про громадський транспорт у Шарлеруа, будь ласка, відвідайте офіційний сайт перевізника: letec.be.

До аеропорту можна дістатися 3-ма маршрутами:

 • A1 - до Центрального залізничного вокзалу Шарлеруа
 • A2 - до станції Fleurus
 • A3 - до станції Luttre

Якщо ви купуєте квиток на поїзд з Шарлеруа і далі в Бельгії безпосередньо в автоматі на автобусній зупинці, то він буде включений у вартість проїзду на автобусах A1, A2 або A3.

Брюгге, Гент, Лілль

Flibco пропонує квитки до Брюгге, Гента, Лілля та Люксембургу. Дешеві квитки по 5 євро при купівлі заздалегідь більше не доступні, і ви будете платити за стандартними цінами.

На всіх маршрутах автобуси курсують 12-13 разів на день, а час у дорозі в середньому становить від 100 до 130 хвилин. Найдовший маршрут - до Брюгге.

 • Брюгге - 24,40 євро (ранкові та вечірні рейси від 19,90 євро)
 • Гент - 22,40 євро
 • Лілль - від 19,90 євро

Розклади та актуальні ціни до кожного міста дивіться на сайті flibco.com.

До аеропорту Завентем

Для трансферу між аеропортами Шарлеруа - Завентем використовуйте комбінацію автобусів A1, A2 або A3 до найближчих станцій (Шарлеруа, Fleurus або Luttre) та поїздів.

Ви можете придбати квиток в один бік за 25,30 євро на сайті бельгійських залізниць: belgiantrain.be, включаючи автобус з аеропорту Шарлеруа до вокзалу. Подорож займає близько 2 годин.

Крім того, ви можете скористатися маршрутним автобусом до центру Брюсселя (див. вище) і пересісти на поїзд до аеропорту Завентем, який коштує 8 євро. Час у дорозі скоротиться до 90 хвилин.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".