Доступ з аеропорту Ейндховен

Вітряки в Нідерландах

Аеропорт обслуговується громадським транспортом, автобуси якого курсують до центру Ейндховена та залізничного вокзалу, звідки можна пересісти на потяги по всій Нідерландах.

Квитки на поїзд дійсні навіть для проїзду в автобусах від аеропорту до залізничного вокзалу.

Громадський транспорт Ейндховена

Автобусні лінії 400 та 401 курсують до головного вокзалу в центрі Ейндховена. Околиці міста також обслуговуються лінією 20.

Розклади, карти маршрутів та пошук пересадок можна знайти на сайті місцевого транспортного оператора: hermes.nl.

Ви також можете знайти автобуси громадського транспорту Ейндховена на сайті голландських залізниць: ns.nl.

 • 400 - експрес-лінія, що зупиняється лише на зупинках "BIC" та "WoensXL/ZH Catharina" на шляху до вокзалу.
  • Вартість квитка - 4,80 євро / 3,11 євро з OV-Chipkaart
  • Час у дорозі - 26 хвилин
  • Частота - від 12 до 20 хвилин
 • 401 - маршрутна лінія через західну частину Ейндховена
  • Ціна квитка - 4,80 євро / 2,74 євро з OV-Chipkaart
  • Час у дорозі - 31 хвилина
  • Частота - від 10 до 15 хвилин

Переглянути ціни на готелі в Ейндховені

Лінія 20 також курсує раз на годину до навколишніх районів та міст Вельдховена або Best. Вартість проїзду 4,80 євро або 2,50 євро з OV-Chipkaart.

Квитки

Вартість проїзду 4,80 євро Оплатіть проїзд, просто приклавши свою кредитну картку до зчитувального пристрою під час посадки та висадки. Щоб переконатися, що ціна буде правильною, не забудьте прикласти картку і на виході! Ціна вказана за 60-хвилинну пересадку. Якщо ви пересідаєте з одного автобуса на інший протягом цього часу, ви повинні знову прикласти картку до зчитувача як при посадці, так і при виході, але додаткова плата за це не стягується.

Крім того, ви можете придбати квиток на стійці "AirExpressBus" в залі прильоту або на сайті hermes.nl/en/shop.

Ви заплатите дешевше, якщо подорожуватимете з OV-Chipkaart. За 1 євро ви можете придбати одноразову картку OV-Chipkaart разом із завантаженим квитком у квитковому автоматі Нідерландських залізниць. Потім ви можете придбати пластикову OV-Chipkaart на вокзалі за 8,50 євро, яку можна поповнити ще раз.

Потяги

До аеропорту не ходять поїзди, проте голландська залізниця співпрацює з громадським транспортом Hermes, тому ви можете придбати єдиний квиток від аеропорту до кінцевого пункту призначення в будь-якій точці Нідерландів.

Автомати з продажу квитків на поїзди знаходяться в залі прильоту, вони також дійсні для автобусів на лініях 400 та 401. Комбінований тариф не має жодних знижок і є просто сумою вартості автобусного та залізничного квитків.

Квитки також можна придбати онлайн на сайті ns.nl.

Залізничне сполучення з Ейндховеном дуже часте. Ціни вказані сумарно з аеропорту та з урахуванням збору 1 євро за єдиний OV-Chipkaart

 • Амстердам - 26,80 eur
 • Утрехт - 21,05 євро
 • Роттердам - 25 євро

Прямі автобуси до Амстердаму

Раніше дуже часте сполучення з аеропорту Ейндховена без пересадок до центру Амстердама зараз скоротилося до 2-3 рейсів на день.

Автобуси обслуговуються компанією "Shuttlecoach", а квитки також можна придбати на сайті flixbus.com.

Час у дорозі трохи менше 2 годин, що аналогічно часу в дорозі на громадському транспорті автобус до вокзалу + поїзд до Амстердаму.

Вартість квитка - 25 євро.

Таксі, Uber

До аеропорту ходять офіційні таксі, а також ви можете скористатися мобільним додатком Uber. Ціни приблизно однакові, і ви заплатите близько 35 євро, щоб дістатися до центру Ейндховена.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".