Доступ з аеропорту Кефлавік - Рейк'явік

Ісландія - полярне сяйво

Як найзручніше дістатися до аеропорту Кефлавік на автобусі? І скільки коштує взяти напрокат автомобіль?

Оренда автомобіля

Більшість мандрівників, які вирушають до Ісландії, орендують автомобіль просто тому, що без нього ви не зможете побачити Ісландію. Переважна більшість природних пам'яток не охоплюється регулярними автобусами, а якщо вони і ходять, то лише кілька разів на тиждень. З іншого боку, туристичні автобуси коштують у 3-4 рази дорожче, ніж оренда автомобіля з бензином.

Якщо ви подорожуєте з кількома людьми, орендуйте автомобіль безпосередньо в аеропорту, де базується більшість ісландських прокатних компаній.

Тижнева оренда в літній сезон коштує близько 480 євро, взимку - менше 250 євро.

Якщо ви подорожуєте наодинці, можливо, варто орендувати автомобіль аж до Рейк'явіка, де ціни, як правило, кращі, але вартість автобусного квитка настільки висока (див. нижче), що зазвичай зводить нанівець цю різницю.

Щоб отримати повну інформацію про пересування островом на автомобілі, прочитайте нашу статтю Оренда авто в Ісландії.

Автобус

Автобусна поїздка до центру Рейк'явіка займає близько 45-60 хвилин, і на маршруті є три компанії, але ціни на квитки настільки високі, що майже завжди варто орендувати автомобіль:

  • Лінія 55: Регулярна лінія громадського транспорту Straetó курсує до аеропорту. Автобуси ходять приблизно з 6:30 ранку до 11 вечора щогодини, а поїздка до центру міста займає близько 70 хвилин. Однак, на відміну від згаданих нижче, він також зупиняється в селах по дорозі. Цей автобус - найдешевший спосіб діста тися до Рейк'явіка, квиток коштує 1 960 ісландських крон. Розклад та іншу інформацію можна знайти на сайті транспортної компанії straeto.is/route-55, квитки можна купити у водія, а також оплатити карткою.
  • Gray Line Airport Express: ходить приблизно один-два рази на годину з 5:00 до 16:30 в напрямку вильоту і, в залежності від прибуття, в напрямку прильоту. Вартість квитків 2 819 ісландських крон, в обидва кінці приблизно 5 070 ісландських крон. Загальна тривалість поїздки - близько 45 хвилин. Більше інформації можна знайти на сайті компанії або на сайті terravision.eu,
  • Flybus: цей сервіс також працює один або два рази на годину в напрямку виїзду з 4:30 до 21:45, а в напрямку в'їзду приблизно через 35-40 хвилин після кожного прибуття. Вартість квитків 3 500 ісландських крон, туди і назад 6 500 ісландських крон. Розклад та купівля квитків онлайн на re.is.

До Блакитної лагуни

Якщо ви просто пересідаєте на інший літак в аеропорту Кефлавік, але маєте багато часу, ви можете відправитись до відомого геотермального курорту Блакитна Лагуна. Якщо ви подорожуєте з кількома людьми, варто орендувати автомобіль хоча б на один день за ціною близько 55 євро.

До лагуни ходять автобуси компанії Airport Direct за ціною близько 7 000 ісландських крон в обидва боки, дивіться інформацію на сайті airportdirect.is/blue-lagoon-transfer.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".