Доступ з аеропорту Лерос

Лерос

Аеропорт розташований на північній стороні острова, рівно в протилежному кінці від основних курортів і визначних пам'яток.

Переглянути готелі Лероса

Таксі

Таксі є основним видом громадського транспорту, що прямує до аеропорту.

Після прибуття кожного регулярного рейсу біля залу прильоту завжди є багато таксі. Деякі машини чекають на заздалегідь заброньованих пасажирів, особливо місцевих жителів, в той час як інші чекають на випадкових пасажирів.

Якщо ви не встигнете на всі таксі, що чекають на випадкових пасажирів, решта таксистів із задоволенням зателефонують своїм колегам, і таксі приїде за вами протягом 20 хвилин.

Звичайні ціни на таксі з аеропорту такі:

  • Агія Марина - 18 євро
  • Лаккі - 20 євро
  • Ксірокампос - 23 євро

Платити можна тільки готівкою.

Автобус

За 20 метрів від аеропорту по дорозі в напрямку Агіа Марина і Платанос ходять мікроавтобуси, але їхній розклад не відповідає розкладу рейсів.

Орієнтовний розклад можна знайти на сайті: leros.gr/bus-routes-of-leros. Зупинки ніяк не позначені, і вам потрібно просто помахати рукою автобусу, що проїжджає повз. Проїзд оплачується тільки готівкою і коштує близько 2 євро.

Оренда автомобіля

Найбільша компанія з прокату автомобілів на Леросі, SUN Rental., знаходиться в аеропорту.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".