Трансфер в аеропорту Любляна

Любляна

Аеропорт Любляни формально має 2 термінали, але вони об'єднані в одну будівлю. Стара частина (крайня ліворуч, якщо дивитися ззовні) використовується лише для обслуговування нерегулярних чартерних рейсів, тоді як новіша чорна будівля праворуч є основною зоною реєстрації на рейс.

Оберіть готель поруч з аеропортом Любляни

В цілому, термінал сучасний, невеликий і зручний для навігації.

Єдиний пункт контролю безпеки веде до виходу на посадку на рейси до країн Шенгенської зони. Паспортний контроль триває до виходу на посадку для рейсів, що не входять до Шенгенської зони.

Пересадка між рейсами

Хоча Любляна наразі не є великим пересадочним аеропортом, вона має можливість здійснювати прямі пересадки, не покидаючи транзитної зони.

Вийшовши з Шенгенської зони, ви потрапите безпосередньо до виходу на посадку на рейси до країн Шенгенської зони. Пересадка між цими рейсами займає 1-2 хвилини. Для переходу в не-шенгенську зону вам потрібно буде пройти паспортний контроль, і пересадка займе приблизно 5-10 хвилин.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".