Доступ з аеропорту Марсель

Марсель

Прямі автобуси забезпечують транспорт до Марселя та всього Провансу. Залізнична станція Vitrolles-Aeroport Marseille знаходиться приблизно в 1,5 км від аеропорту і з'єднана з терміналом автобусною лінією.

Топ 10 найкращих готелів у Марселі

Автобус до Марселя

Експрес-автобус L91 курсує безпосередньо від терміналу до центру Марселя. Автобус зупиняється на зупинці номер 7, розташованій між терміналами.

Ви можете купити квитки онлайн на сайті store.marseille.aeroport.fr/bus.html (можна обрати будь-який маршрут на день - необхідно роздрукувати квиток). Також можна придбати квитки в касі на зупинці (оплата карткою або готівкою).

Купити квиток у водія за готівку і картою можна тільки тоді, коли каси в аеропорту або на автовокзалі в центрі зачинені.

 • Час у дорозі - 30-40 хвилин залежно від трафіку
 • Частота - кожні 10 хвилин (вранці та пізно ввечері 20 хвилин)
 • Вартістьпроїзду - 10 євро / 16 євро в обидва кінці
 • Останній автобус з аеропорту - 1:50 ночі (квітень-жовтень) або 1:30 ночі в інші періоди року
 • Перший автобус з центру - 3:30
 • Офіційний сайт та розклад руху: marseille-airport.com//bus-l91

Підлітки 12-25 років платять лише 7 євро, діти 6-11 років - 5 євро.

Поїзд до Марселя

Поїзд відправляється зі станції Vitrolles Aéroport Marseille Provence , що знаходиться приблизно за 1,5 км, і є дешевшим способом дістатися до центру.

Автобус лінії 13 аеропорту доставить вас до станції Vitrolles від терміналу приблизно за 5 хвилин за 1,20 євро (оплатіть проїзд безконтактною карткою на стійці водія). Автобус ходить приблизно кожні 12 хвилин (у вихідні - кожні 15 хвилин) від зупинки №5. Розклад можна знайти на сайті marseille-airport.com/busgare-vitrolles.

Квиток на поїзд з Вітроля до Марселя коштує 6,20 євро. Таким чином, загалом ви заплатите 7,40 євро за всю подорож з аеропорту.

Інтервали руху поїздів дуже нерегулярні і в середньому становлять від 25 до 45 хвилин. Розклад та онлайн-продаж квитків можна знайти на сайті sncf-connect.com.

Квитки також можна придбати в автоматі SNCF на автобусній зупинці біля Терміналу 2 або на залізничному вокзалі. Оплату можна здійснити лише карткою.

Поїздка на поїзді займає приблизно 20 хвилин.

 • Час у дорозі до центру - 35-65 хвилин залежно від часу очікування поїзда
 • Частота - нерегулярно 1-3 рази на годину
 • Вартістьпроїзду - всього та з автобусом 7,40 євро
 • Останнє сполучення з аеропорту - автобус L13 о 21:45 + стикувальний поїзд о 21:58
 • Перше сполучення з центру міста - поїзд о 6:08 з вокзалу Сент-Чарльз
 • Офіційний сайт та розклад: автобус L13 + поїзд SNCF

Оренда автомобіля

Аеропорт Марселя є чудовою відправною точкою для автомобільних подорожей по Лазурному узбережжю або по всьому регіону Прованс.

В аеропорту є багато компаній з прокату автомобілів, як відомих, так і місцевих брендів. У розпал літнього сезону ціни на тижневу оренду становлять близько 450 євро, а в низький сезон - від 300 євро.

Порівняти ціни та забронювати авто

Автобус до Ніцци

Аеропорт Марселя та Ніццу безпосередньо з'єднує автобус Flixbus 1-2 рази на день. Час у дорозі становить 3,5 години, а квитки можна придбати приблизно від 12 євро.

Значно жвавіше сполучення з центром Марселя (див. вище), звідки поїзди до Ніцци ходять 2-3 рази на годину, але загальна вартість проїзду зазвичай перевищує 40 євро.

Автобус до Екс-ан-Провансу

До популярного туристичного містечка Екс-ан-Прованс із зупинкою на станції швидкісних поїздів Aix ходить автобус L40 .

Автобуси з/до аеропорту ходять кожні 30 хвилин. Подорожуючи з центру Екса до аеропорту, майте на увазі, що, незважаючи на те, що інтервал руху становить 15 хвилин, половина маршрутів закінчується на станції швидкісних поїздів TGV. Перший автобус з Екса до аеропорту відправляється о 4:50, останній автобус з аеропорту до Екса - о 0:25.

Квиток в один бік коштує 10 євро. Квиток в обидва боки продається зі знижкою і коштує 16 євро. Ви можете придбати квиток онлайн на сайті аеропорту, у водія (карткою або готівкою) або в касі на автовокзалі.

Розклад та офіційну інформацію можна знайти на цій сторінці.

Поїзди до Авіньйона

Потяги до Авіньйона ходять від сусідньої станції Vitrolles Aéroport Marseille, до якої можна доїхати на автобусі №13.

Потяги до Авіньйона ходять 1-2 рази на годину і коштують 19,90 євро. Квиток на автобус 13 коштує 1,20 євро і оплачується безконтактною кредитною карткою на стійці водія.

Автобуси та поїзди до Німа та Монпельє

Прямі автобуси Flixbus курсують 3-5 разів на день з аеропорту Марселя через Нім та Монпельє до Нарбонни та далі до Іспанії. Ви можете придбати квитки онлайн заздалегідь від 8 євро.

Більш часті сполучення пропонуються регіональними поїздами зі станції Vitrolles Aéroport Marseille, до якої можна дістатися на громадському транспорті автобусної лінії 13.

Місцеві автобуси до Мартіге та Салон-де-Прованс

Сусідні міста Мартіг і Салон-де-Прованс з їхніми гарними історичними центрами з'єднані з аеропортом прямим місцевим автобусним сполученням. Квитки на всі маршрути коштують однаково 2,50 євро, їх можна придбати у водія (карткою або готівкою) або онлайн на сайті аеропорту.

 • Салон де Прованс: автобуси L19 (кожні 30 хвилин, час у дорозі 50 хвилин) та L17 (кожні 60 хвилин, час у дорозі 60 хвилин)
 • Мартіг: автобус L38 (кожні 30-60 хвилин, час у дорозі 60 хвилин)

Детальний розклад та офіційну інформацію можна знайти на сайті аеропорту: Salon de Provence / Martigues.

Таксі

Біля Терміналу 1 знаходиться офіційна стоянка таксі, до якої можна дістатися з Терміналу 2 за 3 хвилини по тротуару.

Враховуючи відстань аеропорту від центру, ціна досить висока, і ви заплатите близько 65 євро до центру Марселя.

В аеропорту також є мобільний додаток Uber, який доставить вас до центру Марселя від 45 євро.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".