Готелі поблизу аеропорту Мумбаї

Мумбаї

Знайдіть найкраще житло на час перед польотом або після прибуття в аеропорт Мумбаї.

Під час пошуку на різних порталах звертайте увагу на фактичне розташування житла. Багато карт готелів на таких порталах, як booking.com або agoda.com, неправильно показують готелі прямо біля терміналів, тоді як насправді деякі з них знаходяться на відстані більше 5 км від аеропорту.

Нижче ми наводимо список готелів, які насправді розташовані поруч з аеропортом Мумбаї.

Готелі біля терміналу

Поруч з обома терміналами є два розкішні готелі. Ціни дуже високі для Індії і починаються приблизно від 150 доларів США.

  • Niranta Airport Transit Hotel **** - Усередині терміналу 2 (тільки наземний, тому вам завжди доведеться залишати транзитну зону)
  • Taj Santacruz ***** - готель біля терміналу 1

Готелі поблизу

У безпосередній близькості від аеропорту є ще кілька великих міжнародних готелів.

Ми перерахували лише ті готелі, які пропонують приватні трансфери до терміналів. Звичайна ціна трансферу становить близько 500 ірландських рублів.

Дешеві готелі поблизу

Дуже дешеві, але сумнівної якості готелі в прилеглих районах.

Вам доведеться розраховувати на типово індійський сервіс. На перший погляд, у них гарні та чисті номери, але такі дрібниці, як протікання гарячої води, цвіль у душових або брудна білизна, тут - звичайна справа. З іншого боку, за номер тут ви заплатите від 15 доларів США за ніч.

 
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".