Доступ з аеропорту Найробі

Фламінго в Накуру

Більшість мандрівників обирають таксі з аеропорту до центру Найробі або, в ідеалі, користуються мобільними додатками Uber чи Bolt, які добре працюють у Найробі.

Найдешевший спосіб дістатися до центру міста - місцевий автобус 34, який не дуже популярний серед туристів через брак інформації та довгий час у дорозі.

Оберіть найкращий готель у центрі Найробі

Таксі / Uber / Bolt

Найпростіший і найбезпечніший транспорт до центру Найробі - таксі через мобільний додаток Uber або Bolt, яке можна викликати як до Терміналу 1, так і до Терміналу 2.

Ціна розраховується відповідно до поточного попиту і коливається від 650 до 740 кесів.

Регулярні жовті таксі завжди потрібно замовляти на спеціальних стійках у залі прильоту. По дорозі в аеропорт можна викликати таксі через готель або махнувши рукою на вулиці, але в цьому випадку ви ризикуєте отримати завищену в кілька разів ціну.

Таксі до центру Найробі коштує від 850 до 900 кесів.

Оренда автомобіля

Якщо ви хочете самостійно досліджувати Кенію і виїхати за межі Найробі, ми рекомендуємо орендувати автомобіль прямо в аеропорту.

Пункти прокату розташовані в гаражах посеред території аеропорту, приблизно за 3 хвилини ходьби від кожної секції Терміналу 1. Ціни на тижневу оренду починаються від 330 доларів США.

Порівняти ціни та забронювати авто

Міський автобус

Термінал 1 з'єднаний з центром міста (головним автовокзалом) автобусною лінією KBS 34J. На жаль, на сайті компанії немає відповідної інформації.

Ви можете переглянути карту маршруту 34J, наприклад, на Moovitapp.

Автобусні зупинки ніяк не позначені. Лінія 34 курсує з частотою 15-20 хвилин приблизно з 6:30 до 21:30, а квиток можна купити лише за 50 кесів готівкою у кондуктора всередині автобуса.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".