Доступ з аеропорту Nice

Приємно.

Аеропорт Ніцци з'єднаний з трамвайним та автобусним сполученням, а біля Терміналу 1 знаходиться станція міжміських поїздів. Міжміські автобуси також зупиняються в аеропорту, і він служить природною відправною точкою для подорожей по Лазурному узбережжю.

Дешеві готелі поблизу аеропорту Ніцци

Трамвай та автобуси до Ніцци

Всю інформацію про громадський транспорт в Ніцці дивіться на офіційному сайті lignesdazur.com.

Квитки на транспорт по Ніцці найзручніше купувати через мобільний додаток. Купуючи паперовий квиток, ви також повинні заплатити 2 євро - заставу, що повертається, на картку, на яку ви завантажуєте квитки. Однак, за словами мандрівників, картку не можна повернути в аеропорту.

Трамвай L2

Трамвайна лінія номер L2 курсує безпосередньо від обох терміналів до центру Ніцци. Вона зупиняється перед терміналами 1 і 2, а потім прямує безпосередньо до історичного центру міста (кінцева зупинка Port Lympia) вздовж Англійської набережної (Promenade des Anglais).

До аеропорту також веде лінія L3, але вона не прямує до центру міста, а лише до району Сент-Ісідор на заході міста.

На трамвайній лінії діє спеціальний аеропортовий тариф 10 євро в обидва кінці. Квиток в один кінець придбати неможливо. Квиток дійсний протягом 74 хвилин, і за цей час ви можете вільно пересісти з трамвая на інші трамваї або автобуси в Ніцці.

Альтернативний варіант - доїхати до зупинки Grand Arénas Sud (безкоштовний проїзд в межах аеропорту), звідки вже діє звичайний тариф на всі лінії Ніцци - 1,70 євро, або 7 євро на 24 години, або 13 євро на 48 годин.

  • Вартістьпроїзду - 10 євро в обидва кінці або 1,70 євро від зупинки Grand Arénas Sud
  • Час у дорозі до центру - приблизно 30 хвилин
  • Частота руху - від 8 до 9 хвилин (будьте уважні, подорожуючи з центру - половина трамваїв завжди прямує до аеропорту, а інша половина - до кінцевої зупинки CADAM, причому трамваї завжди чергуються: один - до аеропорту, інший - до CADAM).
  • Перший трамвай з центру (зупинка Гарібальді) - 4:47
  • Останній трамвай з аеропорту - 00:15
  • Розклад та карта лінії L2

З 21:00 до 01:00 з неділі по четвер трамвай замінюється нічним автобусом лінії N4 з інтервалом від 30 до 60 хвилин, який зупиняється не безпосередньо біля терміналів, а на зупинці "Aeroport - Promenade" на головній дорозі приблизно в 50 метрах від Терміналу 1.

Автобуси

Автобусні квитки коштують так само, як і трамвайні, тобто 1,70 євро за 74 хвилини / 7 євро за 24 години (купуйте квиток у водія). Цей вид транспорту повільніший, ніж трамвай, але пропонує більше прямих сполучень з різними частинами міста.

Існує також автобусна лінія 12, що відправляється від зупинки "Aeroport - Promenade" приблизно в 70 метрах від Терміналу 1 на головній вулиці в напрямку центру міста (розклад і карта): lignesdazur.com/12).

Лінія 9 (розклад і карта: lignesdazur.com/9) їде в інший бік від центру до району Сен-Лоран-дю-Вар.

На зупинці "Grand Arenas", приблизно в 150 метрах від терміналу 1, зупиняються автобусні лінії 20, 21, 54, які, однак, не прямують до центру Ніцци.

Транспорт до Монако

З аеропорту до Монако можна дістатися трьома способами.

Поїздом

Від вокзалу Ніцци Сент-Огюстен, розташованого за 150 метрів від терміналу 1, поїзди ходять без зупинок до станції Монако-Монте-Карло. Прямі рейси здійснюються приблизно раз на 2 години, з пересадкою на станції Ніцца-Віль приблизно двічі на годину.

Поїздка до Монако займає 35 хвилин і коштує 5,40 євро. Квитки можна придбати в автоматі на вокзалі або на сайті sncf-connect.com.

Автобусом

Існує також пряме сполучення з Монако на автобусі Nice Airport Express лінії 80 з терміналу 2. Квиток в один бік коштує 19 євро.

Вертольотом

Ви також можете здійснити 7-хвилинний переліт безпосередньо з аеропорту Ніцци до Монако на гелікоптері з Heli Air Monaco. Один політ коштує 700 євро і вміщує 5 осіб.

Транспорт до Канн

До курорту Канни можна дістатися з аеропорту трьома способами.

  • Поїздом з вокзалу Ніцци Сент-Огюстен за 150 метрів від терміналу 1 (час у дорозі 31 хвилина, ходить 2-3 рази на годину, ціна 6,70 євро, купити квитки онлайн на сайті sncf-connect.com)
  • Автобус 620 від зупинки Aeroport - Promenade в 70 метрах від Терміналу 1 (час у дорозі 75 хвилин, ходить 2 рази на годину, ціна 6,70 євро, розклад і карта: lignesdazur.com/620)
  • Автобус 81 Nice Airport Express від Терміналу 2 (час у дорозі 45 хвилин, ходить 1-2 рази на годину, ціна 19 євро, онлайн-бронювання)

Автобус до Марселя

Приблизно 12-13 прямих автобусів щодня курсують з Терміналу 1 до Марселя. Подорож займає 2 години 45 хвилин, а ціна розраховується залежно від наявності вільних місць, в середньому від 5 до 15 євро.

Транспорт надається компанією Flixbus.

  • Забронюйте квиток на сайті flixbus.com

Оренда автомобіля

Подорожуйте Лазурним берегом або французькими Приморськими Альпами самостійно і зупиняйтеся незалежно від розкладу в найкрасивіших місцях.

Аеропорт Ніцци є домом для багатьох місцевих та міжнародних компаній з прокату автомобілів. Тижневі ціни на оренду в літній сезон стартують від 380 євро, тоді як в низький сезон вони доступні вже від 250 євро.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".