Доступ з аеропорту Пардубіце

Пардубіце

До аеропорту можна дістатися автобусом від головного залізничного вокзалу.

Громадський транспорт

Автобусна лінія 90 прямує безпосередньо до терміналу і курсує між головним залізничним та автовокзалом і аеропортом без зупинок, час у дорозі - 8 хвилин.

Він відправляється з залізничного вокзалу за 120 і 150 хвилин до запланованого відправлення всіх регулярних рейсів, в той час як з аеропорту він відправляється через 30 і 60 хвилин після прибуття, і автобуси також чекають на запізнілі прибуття.

Зупинка називається "Аеропорт, термінал".

Міські автобусні лінії 8 і 88 (зупинка "Аеропорт") та 14, 15, 23, 24, 25 (зупинка Popkovice, inn) зупиняються на головній дорозі приблизно в 300 метрах від терміналу. До головного залізничного вокзалу та автовокзалу можна дістатися лініями 8, 15, 23 та 88.

Найдешевший спосіб купити квиток - прикласти безконтактну платіжну картку (мобільний телефон/годинник) до валідатора в автобусі. Паперовий квиток, придбаний в автоматі (наприклад, на головному вокзалі) або у водія, коштує дорожче.

Аеропорт знаходиться в Зоні I.

  • 19 крон - одна поїздка, оплачена безконтактно
  • 22 крон - одна поїздка, оплачена квитком з автомата
  • 35 крон - одна поїздка, оплачена готівкою у водія
  • Повна інформація про громадський транспорт у Пардубіце: dpmp.cz

Таксі

Таксі зазвичай не чекають в аеропорту. У Пардубіце ви можете скористатися популярним додатком Liftago, щоб викликати таксі.

Ціна до головного вокзалу становить близько 150 чеських крон.

Поїздом з Пардубіце до Праги та інших міст

Подорожуючи з аеропорту до Праги, спочатку скористайтеся автобусом № 90 до головного залізничного вокзалу Пардубіце, який розташований на центральній чеській залізничній лінії.

З центру Пардубіце ви можете швидко і комфортно дістатися до всіх важливих місць в Чеській Республіці на поїзді.

Квитки до/з Пардубіце можна придбати у 3 перевізників:

Поїзди до Праги відправляються з Пардубіце кілька разів на годину і доїжджають до Центрального вокзалу Праги приблизно за 70 хвилин. За найнижчу ціну купуйте квиток онлайн на одному з трьох сайтів, перелічених вище.

Звичайна ціна квитка з Пардубіце до Праги становить близько 150 крон.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".