Готелі поблизу аеропорту Париж Орлі

Париж

Аеропорт Орлі працює цілодобово, часто вильоти відбуваються дуже рано вранці, а прибуття - дуже пізно ввечері. У таких випадках може бути корисно скористатися одним з готелів у цьому районі.

Ночівля в терміналі - години роботи

Усі громадські зони терміналів відкриті 24 години на добу. З іншого боку, транзитні зони, що знаходяться за зоною безпеки, закриваються в більшості терміналів приблизно між 1:30 і 4:30.

Якщо ви хочете заощадити і переночувати в терміналі, це можливо. Однак будьте готові до можливих перевірок, під час яких вам доведеться пред'явити свій квиток.

Ночівля в терміналі паризького аеропорту Орлі є однією з найменш комфортних в Європі. Сидінь дуже мало, і всі вони з підлокітниками. Вночі тут проводяться всі ремонтні, будівельні роботи та прибирання, і ви не знайдете тихого місця в усьому аеропорту.

Найспокійніші місця для сну знаходяться на 2-му поверсі Терміналу 4.

Прямо біля терміналів

За декілька хвилин ходьби від Терміналу 4 є два готелі, а до інших терміналів можна дістатися пішки за 15 хвилин або на безкоштовному автоматизованому поїзді OrlyVal.

Навколо аеропорту

Поруч є десятки інших готелів, і хоча вам доведеться добиратися до них на громадському транспорті, ціни в них нижчі, ніж в готелях аеропорту. Наприклад, ми вибрали ці легкодоступні та дешеві готелі:

  • Kyriad Hôtel Orly Aéroport - Athis Mons - ціни від 90 євро, одна зупинка на трамваї (в інший бік від центру) до кінцевої зупинки Porte de l'Essonne, їхати близько 2 хвилин від аеропорту
  • hotelF1 Rungis Orly - ціни від 50 євро, найдешевший варіант в цьому районі, потрібно їхати близько 10 хвилин на трамваї до автобусної зупинки. Saarinen, звідки до готелю можна дійти пішки за 400 метрів (можна доїхати одну зупинку на автобусі 216)
 
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".