Готелі поблизу аеропорту Париж Шарль де Голль

Париж

Незалежно від того, чи це нічна зупинка, чи виліт з Парижа рано вранці, готель в аеропорту, безумовно, може стати в нагоді.

Ночівля в терміналі - години роботи

Усі громадські зони терміналів відкриті 24 години на добу. З іншого боку, транзитні зони за службою безпеки закриваються в більшості терміналів приблизно між 1:30 і 4:30.

Якщо ви хочете заощадити і переночувати в терміналі, це можливо. Однак будьте готові до можливих перевірок, під час яких вам доведеться пред'явити свій квиток.

Ночівля в терміналі паризького аеропорту CDG є однією з найменш комфортних в Європі. Сидінь дуже мало, і всі вони з підлокітниками. Вночі тут проводяться всі ремонтні, будівельні роботи та прибирання, і ви не знайдете жодного тихого місця в усьому аеропорту.

Натомість перегляньте доступні готелі поблизу аеропорту Париж CDG.

Готелі поруч з терміналом

В районі аеропорту ви знайдете кілька готелів за ціною від 130 євро до 400 євро за ніч у 2-місному номері. Ціни сильно варіюються в залежності від наявності вільних місць.

Перевагою проживання в аеропорту є відсутність необхідності витрачати час на ранкові підйоми. Ви можете дістатися до місця реєстрації протягом 15 хвилин пішки або на безкоштовному поїзді CDG Val без необхідності мати справу з трансфером з аеропорту.

Готелі поблизу аеропорту

В околицях, особливо в селах Руассі-ан-Франс та Вільпінте, ви знайдете десятки інших готелів з цінами від 40 євро, але найчастіше близько 90 євро.

Серед дешевих готелів, які ми перевірили, ми б порекомендували наступні ibis Budget Roissy CDG Paris Nord 2, Premiere Classe Roissy.

Безкоштовні готельні автобуси, які були раніше, скасовані. Більшість готелів мають власний транспорт, але плата за проїзд становить близько 10 євро, або ж ви можете скористатися послугами таксі.

 
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".