Доступ з аеропорту Пескара

Пескара

Термінал аеропорту знаходиться приблизно в 5 км на південь від центру Пескари і в 107 км від найвищого масиву Апеннін, Гран-Сассо. До аеропорту можна дістатися лише автомобільним транспортом.

Переглянути готелі Пескари

Автобус до Пескари та К'єті

До аеропорту Пескари можна дістатися автобусами громадського транспорту TUA та спеціальними автобусами Pescara Air Link компанії Trenitalia.

Pescara Air Link

Великі сучасні червоні автобуси Trenitalia забезпечують пряме безпересадкове сполучення з центральним залізничним вокзалом Пескари, розташованим у самому центрі міста. Ці автобуси ходять щогодини вранці (приблизно з 7:30 до 12:30), а потім щогодини ввечері з 19:00 до опівночі.

Ви можете придбати квиток в автоматі всередині автобуса 1,50 eur до центру Пескари. Платити потрібно готівкою, автомат не приймає картки або паперові банкноти, а водій не продає квитки.

З іншого боку, автомат Trenitalia в залі прибуття не може продавати квитки лише до Пескари, а лише для пересадок далі по залізничній мережі.

В Інтернеті trenitalia.com ви можете купити квиток онлайн з/до аеропорту (введіть PESCARA AEROPORTO) до будь-якої точки залізничної мережі з пересадкою на центральному вокзалі Пескари.

Автобусна зупинка знаходиться прямо біля терміналу.

Громадський транспорт TUA Abruzzo

Класичні зелені міські та приміські автобуси надають послуги протягом дня з нерегулярними інтервалами від 5 до 20 хвилин з понеділка по суботу та приблизно раз на 20 хвилин протягом дня в неділю та святкові дні. Детальну систему пошуку розкладу можна знайти на сайті tua.mycicero.it.

Детальну інформацію про те, як пересуватися містом, дивіться в путівнику по Пескарі.

Квитки можна придбати у квитковому автоматі всередині автобуса лише готівкою. По дорозі з центру до аеропорту ви можете купити квиток у будь-якому газетному кіоску, але біля аеропорту немає квиткової каси.

  • 1,10 євро - 1 поїздка
  • 1,20 євро - трансфер на 90 хвилин
  • 2,70 євро - цілий день

Якщо ви не хочете платити готівкою, квитки можна придбати через мобільний додаток TUAbruzzo (доступний на: App Store / Google Play). Виберіть опцію "Pescara Urbano".

Зупинка громадського транспорту знаходиться на головній вулиці через дорогу від автостоянки, приблизно за 60 метрів від терміналу. Коли ви вийдете з аеропорту, центр Пескари буде ліворуч. Через автобусну зупинку проходять наступні лінії:

  • Лінія 8 - курсує від станції Pescara Centrale до розташованого поруч торгового центру IPERCOOP.
  • Лінія 38 - ходить тільки з аеропорту через Pescara Centrale до Montesilvano і далі до Capelle sul Tavo
  • Лінія 1005 - курсує від станції Pescara Centrale через аеропорт до К'єті та Петраніко
  • Лінія 1010 - курсує від станції Pescara Centrale через аеропорт до К'єті та Серрамоначеска
  • Лінія 1021 - йде від станції Pescara Centrale через аеропорт до К'єті та Скафи
  • Лінія 1022 - йде від станції Pescara Centrale через аеропорт до К'єті та Аббатеджіо
  • Лінія 4021 - курсує від станції Pescara Centrale через аеропорт до К'єті

У неділю переважна більшість рейсів виконується лише на лінії 38, до якої додається декілька рейсів на лінії 4021.

Громадський транспорт до К'єті

До популярного історичного міста К'єті, одного з найбільш відвідуваних в регіоні Абруццо, можна дістатися безпосередньо з аеропорту на автобусних лініях 1005, 1010, 1021, 1022 та 4021. У будні та суботу інтервал руху становить близько 10-20 хвилин, у неділю - лише 1-2 рази на годину.

Квиток на 90 хвилин можна придбати за 1,20 євро у водія або через мобільний додаток TUAbruzzo (доступний в App Store / Google Play). Виберіть опцію "Suburbano".

Орендувати автомобіль

Кілька агентств з прокату автомобілів мають стійки прямо в аеропорту. Якщо ви хочете поїхати досліджувати гірські райони Абруццо, то оренда автомобіля - це, безумовно, найкращий варіант.

Через меншу конкуренцію ціни тут трохи вищі, ніж у великих італійських аеропортах, тому за 4-денну оренду ви заплатите в середньому близько 250 євро.

Таксі

В аеропорту є офіційна стоянка таксі, яка знаходиться одразу за вестибюлем. Ціни до центру Пескари фіксовані, і ви заплатите 20 євро, а до К'єті - 35 євро. Оплата зазвичай здійснюється лише готівкою.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".