Доступ з аеропорту Піза

Пізанська вежа, що падає

Аеропорт Пізи імені Галілео Галілея є чудовою базою для подорожей по Тоскані завдяки своєму розташуванню.

Дешеві готелі в центрі Пізи

Як дістатися до залізничного вокзалу Пізи

Аеропорт з'єднаний з містом невеликим автоматичним по тягом Pisa Mover, який курсує між терміналом та центральним залізничним вокзалом Пізи. Як в аеропорту, так і на вокзалі, шлях до поїзда чітко позначений.

Зі станції Pisa Centrale ви можете продовжити подорож до центру або до Пізанської вежі на автобусах громадського транспорту, інформація про які міститься в путівнику по Пізі. По дорозі між аеропортом і вокзалом також є зупинка на автостоянці.

Квитки на Pisa Mover можна купити в декількох автоматах при вході на вокзал, де можна розплатитися як карткою, так і готівкою. При проходженні через турнікет необхідно просканувати штрих-код квитка в зчитувачі.

Ціна 5 eur
Час у дорозі 8 хвилин
Періодичність 10 хвилин

Перший рейс завжди відправляється о 6:00 в обох напрямках одночасно, останній - о 23:50. Офіційна інформація доступна на сайті: pisa-mover.com/en.

На сайті Trenitalia.com, головного італійського залізничного перевізника, ви можете придбати квитки безпосередньо до/з аеропорту Пізи з будь-якої точки Італії. Ціна Pisa Mover додається автоматично.

Порада щодо готелю поблизу вокзалу

Зупиніться без зайвих клопотів у пошуках готелю прямо біля Центрального вокзалу Пізи, куди відправляються автоматичні поїзди та автобуси з аеропорту.

  • Hotel La Pace - Стандартний готель 3* із застарілими зручностями, але чистий і просторий, розташований приблизно в 100 метрах від вокзалу.
  • NH Pisa - якість багатонаціональної мережі без компромісів, готель також знаходиться прямо навпроти вокзалу, мінус - вища ціна

Автобуси до центру Пізи та до вокзалу

Альтернативний і дешевший спосіб дістатися до Пізи - громадські автобуси, але вони не ходять прямо до аеропорту.

Від терміналу поверніть по діагоналі ліворуч через автостоянку і йдіть пішохідною доріжкою до вулиці Віа дель Аеропорто (Via dell'Aeroporto), якою пройдіть приблизно 420 метрів до кільцевого перехрестя. За кільцем знаходиться зупинка громадського транспорту "Via dell'Aeroporto". Тут проходять наступні лінії:

  • LAM Verde - тільки в напрямку від вокзалу до аеропорту, повертається до центру по великому колу, ходить кожні 10 хвилин з 6:10 до 20:45.
  • Лінія 5 - тільки в напрямку від аеропорту до вокзалу, з іншого боку, вона йде з центру по великому колу, курсує кожні 20 хвилин з 6:20 до 20:20.
  • Лінія 21 - в обох напрямках, ходить раз на 30 хвилин з 20:43 до 23:13.
  • Розклад автобусів у Пізі дивіться на pisa.cttnord.it.

Квиток коштує 1,70 eur і його можна купити в будь-якому газетному кіоску. Ви знайдете його на кільцевій розв'язці біля автобусної зупинки. Ви також можете скористатися мобільним додатком At-bus (доступний в Google Play / App Store).

Карту маршрутів та пішохідну схему до автобуса можна знайти на карті нижче.

Таксі до Пізи

Використовуйте таксі у випадку дуже пізнього прибуття або раннього від'їзду, коли немає автоматичного поїзда або автобуса до аеропорту. Вартість проїзду до вокзалу має становити 9 євро, а до Пізанської вежі - 12 євро.

У Пізі не працює Uber, Bolt або будь-який інший подібний додаток для виклику таксі.

Автобуси до Лукки та Віареджо

Приблизно за 30 метрів праворуч від терміналу знаходиться зупинка міжміського автобуса E3, який прямує з аеропорту безпосередньо до історичного міста Лукка без пересадок.

Автобусна лінія E25 прямує безпосередньо до Віареджо або П'єтрасанти.

  • 1-2 рази на годину, будь ласка, зверніть увагу - він не ходить по неділях та святкових днях.
  • Поїздка до Лукки займає 50 хвилин, до Віареджо - 60 хвилин
  • Міжміські розклади (натисніть на E3 для Лукки та E25 для Віареджо/П'єтрасанта)

Квитки до обох міст коштують 3,50 євро при купівлі в газетному кіоску або в касі на автовокзалі, чого не можна зробити в аеропорту. Тут ви можете придбати квиток за цією ціною через мобільний додаток At-bus або у водія за 6 євро (тільки готівка).

Автобуси до Флоренції

Безпосередньо з аеропорту Пізи автобусна лінія Sky Bus Lines Caronna курсує без зупинок до Флоренції, зупиняючись на станції S.M.N. Автобуси ходять близько 7 разів на день, а квитки можна придбати за ціною 14,99 євро вдень або 21,99 євро вночі. Поїздка займає близько години.

Детальну інформацію можна знайти на сайті caronnatour.com.

Якщо розклад автобусів вас не влаштовує, ви можете скористатися набагато більш жвавим залізничним сполученням. Спочатку сядьте на автоматичний поїзд Pisa Mover до станції Pisa Centrale, звідки кілька разів на годину відправляються поїзди до Флоренції. Загалом, поїздка на поїзді, включаючи Pisa Mover, займе близько години і 20 хвилин і коштуватиме вам 13,70 євро.

Квиток можна придбати онлайн за посиланням thetrainline.com на весь маршрут (5 євро Pisa Mover + 8,70 євро поїзд).

Оренда автомобіля

Аеропорт Пізи слугуватиме вам лише відправною точкою для подорожі сільською місцевістю Тоскани чи Апуанськими Альпами? У такому випадку найпрактичніше буде орендувати автомобіль безпосередньо в аеропорту, де в терміналі прильоту розташовано багато компаній, що займаються прокатом автомобілів.

Ціни на невеликі автомобілі починаються від 50 євро на 4 дні.

Порівняти ціни всіх компаній з прокату автомобілів в Пізі можна, наприклад, на сайті booking.com, де ви також можете забронювати автомобіль безпосередньо.

Порівняйте ціни на оренду в один клік

Більше інформації про Пізу

Більше практичної інформації про Пізу на нашому сайті.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".