Доступ з аеропорту Рим Чампіно

Колізей

З Чампіно до центру можна дістатися на трьох видах громадського транспорту.

Дешеві готелі в Римі

Експрес-автобуси до Терміні

Найзручнішими є прямі експрес-автобуси до головного вокзалу "Терміні", які більше ніде не зупиняються по дорозі.

Є кілька перевізників на вибір, найбільший з яких - Terravision, інші - Flixbus (продає квитки на автобус SIT Bus Shuttle) та Rome Airport Bus. Всі компанії їздять за одним і тим же маршрутом.

Найдешевші квитки в один бік за 6 євро продають Terravision та Sit Bus, а найдешевші квитки в обидва боки за 9,90 євро можна придбати у Rome Airport Bus. Інші два перевізники пропонують квитки в обидва боки за 11 євро.

Промокод зі знижкою 5% для Terravision

Купуйте квиток онлайн на сайті Terravision та отримайте знижку 5% на всі квитки з 27 червня по 31 серпня. Після вибору маршруту, кількості пасажирів і часу, перейдіть до поля "промокод" і введіть наступний текст: DE5TERRA24

  • Час у дорозі до римського вокзалу: 45 хвилин
  • Частота: 20-60 хвилин
  • Вартість: від 6 євро в один бік / 9,90 євро в обидва боки
  • Купити квиток - terravision.com зі знижкою 5
Останні автобуси з аеропорту 21:30
Terravision
22:15
Flixbus
22:30
Terravision

23:30
Автобус з аеропорту Риму

23:30
Flixbus
Перші автобуси до аеропорту 4:15
Автобус з аеропорту Риму
4:30
Flixbus
4:40
Terravision
5:30
Flixbus
6:20
Автобус до аеропорту Риму

Громадський транспорт Автобуси

Найдешевший спосіб дістатися до центру - скористатися автобусними лініями 520 і 720 до найближчих станцій метро.

В аеропорту вони відправляються з платформи 7 перед терміналом.

  • Автобус 720 до станції метро B Laurentina - ходить кожні 20-30 хвилин з 5:30 до 23:30, включаючи вихідні
  • Автобус 520 до станції метро A Cinnecitá + Subaugusta - курсує кожні 15-30 хвилин з 5:30 до 23:30, включаючи вихідні

Загальний час у дорозі від аеропорту Чампіно до центру Риму складе близько 75 хвилин, комбінація автобус 520 + метро А є швидшою.

Квиток на пересадку на 100 хвилин коштує 1,50 євро. Цей квиток покриває весь шлях від аеропорту до центру міста.

Ви також можете скористатися одноденним квитком за 7 євро, дводенним квитком за 12,50 євро або триденним квитком за 18 євро. Квитки можна придбати на інформаційному стенді в залі прильоту.

Детальну інформацію про те, як пересуватися містом, дивіться в нашому путівнику по Риму.

Автобус + поїзд

Альтернативним і часто найшвидшим варіантом є комбінація автобуса AirLink до станції Чампіно та поїзда до головного римського вокзалу Терміні.

Квиток за 2,70 євро можна придбати на сайті Trenitalia, де ви також можете отримати точний розклад, у водія автобуса або на виході з центру в касах самообслуговування на вокзалі. Не плутайте аеропорти - в Римі їх два, більші Фьюмічіно та Чампіно.

Автобуси з Чімапіно завжди під'їжджають до поїзда і ходять кожні 15 хвилин протягом дня (у вихідні інтервал становить близько 45 хвилин), а точний розклад ви можете подивитися на сайті: trenitalia.com/ciampino-airlink. Загалом поїздка займає від 35 до 45 хвилин.

Таксі

Звичайні таксі та додатки, такі як Bolt та Uber, коштують приблизно однаково, щоб дістатися до центру Риму. 40 євро.

Таксі легко знайти в будь-який час дня і ночі.

Орендувати автомобіль

Хоча автомобіль, безумовно, не рекомендується для того, щоб дістатися до центру Риму, якщо ви хочете відправитися прямо з аеропорту Чампіно в сільську місцевість або на пляжі регіону Лаціо, автомобіль - це чудовий варіант.

Прямо в терміналі є багато місцевих і великих міжнародних прокатних компаній. Ціни на тижневу оренду в літній сезон починаються від 160 євро.

До аеропорту Фьюмічіно

Пряме сполучення забезпечується лише міжміським автобусом Gaspari Bus, який ходить з нерегулярними інтервалами (приблизно раз на годину-дві). Розклад ніде не вивішений, але на інформаційній стійці вам скажуть час відправлення. Ціна за поїздку становить 10 євро і сплачується водієві.

Єдиний інший спосіб - з пересадкою на головному вокзалі (Терміні). Загальна поїздка займає мінімум 120 хвилин. На пересадку між рейсами потрібно мінімум 4 години.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".