Трансфер в аеропорту Рим Фьюмічіно

Рим

У Фьюмічіно ви знайдете два термінали (1 і 3), які з'єднані в одній будівлі, і ви можете переміщатися між ними всередині громадських і транзитних секцій.

  • Термінал 1 - вихід A
  • Термінали 3 і 5 - вихід E

Дешеві готелі поблизу аеропорту Фьюмічіно

Для деяких далекомагістральних рейсів (в основному в США) є також супутниковий термінал 5, який доступний тільки для пасажирів. Всі рейси, що вилітають з нього, реєструються в терміналі 3, а після проходження контролю безпеки ви можете скористатися безкоштовним автоматичним потягом, який доставить вас до Т5 за 3 хвилини.

Карти аеропорту можна завантажити на офіційному сайті: www.adr.it

Аеропорт відкритий 24 години на добу.

Авіакомпанії за терміналами

В аеропорту Фьюмічіно термінали завжди призначені для певних авіакомпаній. Поділ на шенгенські та нешенгенські рейси завжди відбувається після проходження контролю безпеки в кожному терміналі.

  • Термінал 1 - Aegean Airlines, Aeroitalia, Air Baltic, Air Europa, Air France, Air Malta, Ablastar, Eurowings, Iberia, ITA Airways, KLM, Luxair, Norwegian, Ryanair, TAP Portugal, Volotea, Vueling та Wizz Air
  • Термінал 3 - всі інші авіакомпанії
  • Термінал 5 - реєстрація завжди відбувається в Терміналі 3, а рейси до США та Ізраїлю, що виконуються неєвропейськими авіакомпаніями, відправляються з сателітного Терміналу 5 (наприклад, рейси до США авіакомпанії ITA Airways обслуговуються класично з Терміналу 1)

Пересадка між рейсами

Стикувальні рейси в аеропорту Фьюмічіно чітко позначені знаками "Стикувальні рейси", а в багатьох місцях терміналів є табло вильоту з номерами виходів на посадку для стикувальних рейсів.

Якщо вам потрібно переміститися між терміналами, вам не потрібно залишати транзитну зону , а чистий час переходу між найвіддаленішими виходами на посадку становить близько 30 хвилин.

Якщо ви здійснюєте пересадку між рейсами до/з країн Шенгенської зони або внутрішніми рейсами в межах Італії, ви не проходите контроль безпеки або паспортний контроль.

При пересадці з країн Шенгенської зони в країни, що не входять до Шенгенської зони, ви проходите лише паспортний контроль.

При пересадці з країн, що не входять до Шенгенської зони, в усі пункти призначення ви повинні проходити як контроль безпеки, так і паспортний контроль.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".