Доступ з аеропорту Санторіні

Санторіні

Як дістатися з аеропорту до курорту і що краще - автомобіль чи автобус?

Оренда автомобіля

Якщо ви хочете пізнати Санторіні в повній мірі, відправившись у віддалені села або на відокремлені пляжі, оренда автомобіля - найкращий варіант. Всі компанії з прокату автомобілів, що працюють на Санторіні, розташовані в залі прильоту терміналу, і ви можете порівняти і забронювати безпосередньо на сайті booking.com.

Щоб дізнатись більше про ціни, дорожній рух на острові або правила дорожнього руху, прочитайте наш путівник по Санторіні.

Забронюйте автомобіль - аеропорт Санторіні

Автобуси KTEL

Автобуси KTEL курсують приблизно раз на годину до найбільшого міста Фіра, де ви можете пересісти на інші лінії по всьому острову.

Квиток коштує 2,20 євро і продається водієм, по дорозі з Фіри ви купуєте квиток у вікні на автобусній зупинці. Поїздка з аеропорту до Фіри займає 20 хвилин, розклад можна знайти на сайті ktel-santorini.gr.

Таксі, трансфер до готелю

Намагайтеся уникати таксі, ціни для іноземців вищі, ніж для місцевих жителів (приблизно 2,60 євро за кілометр), і єдиний спосіб скористатися таксі - це по дорозі в/з аеропорту, якщо ви не можете чекати.

Однак, набагато зручніше домовитися про трансфер з вашим готелем, часто готелі або апартаменти навіть пропонують його безкоштовно, особливо до Камарі або Фіри.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".