Трансфер в аеропорту Софія

Софія

Хоча аеропорт є одним з найменших, він має два термінали на відстані близько 2 км один від одного. Термінал 1 застарілий, тоді як термінал 2 набагато новіший і датується 2005 роком.

Виліт рано вранці? Забронюйте готель в аеропорту

Термінали розділені відповідно до авіакомпаній, які їх обслуговують:

  • Термінал 1 - AirBaltic, Arkia, Azerbaijan Airlines, BH Air, easyJet, Norwegian, Pegasus Airlines, Sky Express, Tailwind Airlines, Wizz Air
  • Термінал 2 - Aegean Airlines, Air Serbia, Austrian, British Airways, Bulgaria Air, Corendon Airlines, European Air Charter, Lufthansa, El Al, Flydubai, Gullivair, ITA Airways, LOT, Qatar Airways, Ryanair, Swiss, Sun Express, Tarom, Turkish Airlines

Актуальний розподіл авіакомпаній за терміналами можна знайти на сайті аеропорту: sofia-airport.eu/airlines.

Трансфер між рейсами

Якщо у вас є трансфер в аеропорту Софії в рамках одного бронювання (гарантований авіакомпанією), він завжди буде здійснюватися тільки в межах Терміналу 2.

Трансфер дуже добре позначений, і вам не доведеться турбуватися про довгі черги через невеликий термінал і не дуже завантажені рейси. Трансфер можна здійснити менш ніж за 20 хвилин.

Під час пересадки з рейсу з Шенгенської зони перевірка на безпеку не проводиться. Якщо ви прибуваєте з країни, що не входить до Шенгенської зони, ви пройдете контроль безпеки.

Пересування між терміналами

Ви можете скористатися автобусом аеропорту між терміналами, особливо якщо ви прибули в аеропорт на метро. Станція метро є лише в Терміналі 2.

Шаттл-бас працює тільки в межах "наземної частини", тобто громадської частини, і зупинки завжди знаходяться безпосередньо перед терміналом.

Автобуси працюють 24/7. Кожні 20 хвилин вдень і кожні 40 хвилин вночі.

Ви також можете пересуватися між терміналами по розміченій пішохідній доріжці. Довжина пішохідної доріжки становить 2 км.

Карти аеропорту

Карти кожного терміналу у форматі .pdf можна завантажити з офіційного сайту аеропорту: sofia-airport.eu/airport-maps

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".