Доступ з аеропорту Тузла

Тузла

Аеропорт Тузли не має прямого сполучення з громадським транспортом, тому найпростіший спосіб дістатися до центру - таксі або орендований автомобіль.

Таксі

Вартість таксі з аеропорту до будь-якої точки центру Тузли фіксована і становить 30 BAM.

Будь-яка вища ціна означає, що водій таксі намагається вас надурити. Платити можна тільки готівкою, і таксі є багато як в аеропорту, так і по всій Тузлі.

Оренда автомобіля

Хороший варіант, якщо ви хочете дослідити боснійську сільську місцевість - орендувати автомобіль безпосередньо в аеропорту, де розташовано кілька великих міжнародних прокатних компаній. Ціни на 4-денну оренду на Тузлі становлять близько 50 євро.

Порівняйте ціни - забронюйте авто зі знижкою

Автобусом до Тузли

Громадський транспорт безпосередньо до аеропорту не ходить, але ви можете скористатися приміським автобусним сполученням з селища, розташованого за 800 метрів від аеропорту.

Найближча автобусна зупинка знаходиться в селі Дубраве Горне , приблизно в 20 хвилинах ходьби від терміналу навпроти поштового відділення (точне місцезнаходження на en.mapy.cz).

Тут проходить автобусна лінія 11, яка курсує приблизно раз на 2 години до центру Тузли. Він проходить через місто від міжміського автовокзалу до автостанції "Исток").

Квиток коштує 4,50 BAM у водія і оплачується тільки готівкою.

Якщо ви їдете з Тузли, сідайте на лінію № 11 у напрямку Калесії. Розклад можна знайти на сайті оператора GIPS Tuzla: gipstk.com/11-tuzla-kalesija.

Час відправлення завжди вказано тільки з терміналу. Тому, коли ви їдете з аеропорту, шукайте праву колонку під заголовком "Povratak", звідки дорога до Дубрави займає близько 15-20 хвилин. Якщо ви подорожуєте з центру Тузли, дивіться на ліву колонку, де вказано час відправлення зі станції "Исток", звідки до центру Тузли можна дістатися приблизно за 10-15 хвилин.

Автобус до Сараєво

Якщо ви прямуєте прямо до Сараєво, то найчастіше користуєтесь автобусом Центротранс з центру Тузли.

Лінія до Сараєво ходить приблизно раз на годину-півтори, дорога займає більше 3 годин, а квитки коштують 27 бамів.

Ви можете знайти розклад та придбати квитки на сайті компанії: centrotrans.com

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".