Доступ з аеропорту Варна

Болгарія

Аеропорт розташований на захід від міста, недалеко від автомагістралі А2, і з нього можна дістатися автомобілем або автобусом до центру Варни та курортів.

Автобус Варна - Золоті піски

Існує пряма автобусна лінія 409 до центру Варни (автовокзал, кафедральний собор) і до курортів Золоті Піски, Святий Костянтин або Єлена.

Лінія 409 обслуговується двома різними компаніями. Вони обидві зупиняються на одних і тих же зупинках і проходять майже ідентичним маршрутом. Міські автобуси 409 їдуть до зупинки "Республіка" в Златі Піски, в той час як автобуси приватного перевізника 409 лінії закінчуються на зупинці "Журналіст", також в Златі Піски.

Покажіть найкращі курорти - Златі Піски

Купівля та типи квитків також відрізняються.

Зупинка для обох ліній ідентична і знаходиться приблизно в 50 метрах праворуч від терміналу.

Зверніть увагу, що на цій же зупинці зупиняються автобуси в напрямку центру, Золотих Пісків та інших курортів, а також автобуси, що прямують до передмістя Аксаково. Станція призначення не завжди вказана на банері, тому завжди уточнюйте у водія або кондуктора, куди прямує автобус.

По дорозі до аеропорту всі автобуси заїжджають в передмістя Аксаково, але вам не потрібно турбуватися про те, що ви пропустите свою зупинку. Автобуси заїжджають безпосередньо на територію аеропорту, тому ви завжди будете знати, коли виходити.

Ціни та купівля квитків

Усиньо-білих міських автобусах з написом "A3 ❤ Варна" на передній панелі ви можете придбати квитки наступними способами:

 • У торговому автоматі всередині автобуса, де ви можете офіційно розрахуватися карткою, але ця опція часто не працює, тому рекомендується завжди мати при собі готівку.
 • У торговому автоматі на автобусних зупинках у місті (в аеропорту автоматів немає).
 • Через мобільний додаток Varna Traffic (доступний в Google Play / App Store), де квитки дешевші

Ціни на квитки вказані нижче і дійсні для поїздок до Варни та Золотих пісків:

 • 2 bgn - 60 хвилин трансферу
 • 1 bgn - 60-хвилинний трансфер через мобільний додаток
 • 2,50 bgn - трансфер на 90 хвилин
 • 1,50 bgn - 90-хвилинний трансфер через мобільний додаток
 • 4 bgn - цілий день

Білі, синьо-сірі або біло-червоні автобуси з написом "ЧЕНСФІЛД" належать приватній компанії.

Квиток тут дійсний лише 2 bgn на одну поїздку. Пересадка на інші автобуси неможлива, а також у цих автобусах не можна використовувати денні квитки, квитки, придбані в автоматах на зупинці або через мобільний додаток.

Маршрут та розклад руху

Хоча на сайті Varna Traffic є лише карта маршруту лінії 409, тобто синьо-білих автобусів, автобуси ČENSFILD слідують тим самим маршрутом.

Переглянути карту можна на сайті varnatraffic.com/Routes/409.

Розклад руху залежить від перевізника, а загальний інтервал коливається в межах 10-30 хвилин.

Час є приблизним і можливі затримки.

 • Перший автобус з центру (від Кафедрального собору) відправляється о 6:45 ранку і прибуває в аеропорт о 7:14 ранку.
 • Останній автобус з аеропорту відправляється о 23:11

Забронювати готель у Варні

Оренда автомобіля

Якщо ви хочете організувати автоподорож уздовж болгарського узбережжя або вглиб країни із зупинками в декількох різних місцях, найкращий варіант - орендувати автомобіль. Якщо ви вирушаєте сюди у високий сезон, варто бронювати авто за найнижчою ціною приблизно за 2-3 місяці до поїздки.

Типові ціни у високий сезон коливаються від 35 євро на день за тиждень оренди, 4-денна оренда обійдеться приблизно в 40 євро на день. Є кілька компаній з прокату автомобілів, включаючи більшість міжнародних компаній, розташованих прямо в залі прильоту.

Найкращі пропозиції можна порівняти, наприклад, на сайті booking.comде ви можете забронювати автомобіль безпосередньо.

Порівняти ціни та забронювати автомобіль

Пункти прокату автомобілів знаходяться в залі прильоту.

Таксі

Офіційні таксі "Тріумф" доступні біля будівлі аеропорту в будь-який час дня і ночі. Ви можете замовити поїздку в кіоску в залі прильоту, де співробітник організує для вас безкоштовне таксі.

Оплата здійснюється лише готівкою, а ціни є фіксованими:

 • Центр Варни - 18 млрд.
 • Золоті піски - 42 млрд.
 • Албена - 60 млрд.
 • Балчик - 75 млрд.
 • Обзор - 96 лвл

У Варні також є додаток Hippo Taxi (доступний на Google Play / App Store) з тими ж цінами.

Транспорт з туристичними агентствами

Якщо ви купили тур до Болгарії у туристичній компанії (переліт + проживання + трансфер з аеропорту), ви забираєте свій багаж і виходите з транзитної зони.

Праворуч і ліворуч розташовані стенди кожного турагентства, де на вас чекають ваші делегати.

Вони проведуть вас до автобуса, який відвезе вас безпосередньо до вашого готелю без додаткової оплати. Зупинка туристичного автобуса знаходиться приблизно в 50 метрах перед терміналом.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".