Трансфер в аеропорту Венеція

Венеція

Венеціанський аеропорт Марко Поло має лише один термінал, спільний для всіх вильотів і прильотів. Аеропорт добре спланований, але тісний і часто має великі скупчення людей.

Однак зони реєстрації, безпеки та паспортного контролю мають достатню пропускну здатність, і довгі черги утворюються рідко.

За службою безпеки, зокрема, відчувається гостра нестача місць для сидіння, що змушує пасажирів займати місця в одному з ресторанів.

Переглянути готелі у Венеції

Зона прильоту знаходиться на першому поверсі. Стійки реєстрації знаходяться на першому поверсі в крайньому правому куті (наприклад, easyJet, американські авіалінії, Emirates), а деякі стійки - на 1-му поверсі.

Пункти контролю безпеки розташовані на 1-му поверсі. Крайній зліва - пункт контролю безпеки, призначений тільки для прямих рейсів до США (без пересадок), праворуч - пункт контролю безпеки, загальний для всіх інших рейсів.

Паспортний контроль, який розділяє термінал на шенгенський і не шенгенський, знаходиться після пункту контролю безпеки.

Карту терміналу можна завантажити з офіційного сайту аеропорту.

Трансфер між рейсами

Хоча аеропорт Венеції не є дуже частим пунктом пересадки, якщо ви все ж таки пересідаєте тут, то це дуже просто.

Якщо у вас є гарантований трансфер, куплений в одному квитку, або якщо ви пересідаєте самостійно, але без зареєстрованого багажу, вам взагалі не доведеться залишати транзитну зону. Просто слідуйте за вказівниками "Стикувальні рейси".

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".