Air France затримки та скасування рейсів

Air France

Ваш рейс Air France було скасовано або затримано на 2 години або більше? Тоді ви маєте право на компенсацію в розмірі до 600 євро на особу.

Ви можете звернутися за компенсацією безпосередньо до авіакомпанії або просто і безкоштовно до спеціалізованих агентств.

Подати заявку на компенсацію

Компенсація згідно з Регламентом ЄС 261 застосовується до всіх рейсів, що виконуються Air France.

Затримка рейсу Air France

Якщо ваш рейс затримується на 2 години або більше, Air France зобов'язана надати вам безкоштовне харчування, пропорційне тривалості затримки.

Якщо затримка в аеропорту прибуття становить 3 години або більше, ви також маєте право на фінансову компенсацію в розмірі від 250 євро до 600 євро залежно від відстані між двома аеропортами.

Ви матимете право на фінансову компенсацію тільки в тому випадку, якщо затримка сталася з вини Air France. Детальніше про це читайте в статті Компенсація за затримку рейсу.

Відстань Затримка Компенсація
до 1 500 км 3h+ 250 євро - подайте заявку онлайн
1 500 до 3 500 км 3h+ 400 євро - подати заявку онлайн
понад 3 500 км 3h+ 300 євро - подати заявку онлайн
понад 3 500 км 4h+ 600 євро - подати заявку онлайн

Скасований рейс з Air France

Якщо Air France скасовує ваш рейс більш ніж за 14 днів до вильоту, ви маєте право на безкоштовну зміну дати або відшкодування початкової вартості квитка.

Однак, якщо ваш рейс скасовано менш ніж за 14 днів до вильоту, ви також автоматично маєте право на грошову компенсацію в розмірі до 600 євро.

Знову ж таки, компенсація виплачується лише у випадку, якщо авіакомпанія скасовує рейс, а не через непередбачувані обставини.

Куди звертатися за компенсацією

Air France має спеціальну контактну сторінку для звернення за відшкодуванням та компенсацією за адресою airfrance.com/reclamation.

Однак авіакомпанії часто намагаються уникнути компенсації і затягують розгляд запитів, ігноруючи та брешучи, тому звертайтеся безпосередньо до агентства.

Отримайте до 600 євро

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".