KM Malta Airlines рейси

Ейр Мальта

Ви можете придбати авіаквитки у KM Malta Airlines, особливо коли подорожуєте на Мальту. Авіакомпанія також співпрацює з іншими компаніями, особливо з Swiss та Lufthansa.

Хоча KM Malta Airlines позиціонує себе більше як лоукост-перевізник, вона також пропонує гарантовані стикування в аеропорту Мальти.

Квитки можна придбати на сайті kmmaltairlines.com. Оскільки на більшості маршрутів KM Malta Airlines літає з конкуруючими авіакомпаніями, ми також рекомендуємо скористатися порівнянням постачальників на skyscanner.com, де ви завжди можете вибрати, перейшовши на сайт авіакомпанії.

Коли купувати квитки

Найнижчі ціни зазвичай бувають за 2-4 місяці до вильоту. Однак, не є винятком, що KM Malta Airlines пропонує спеціальні тарифи більш ніж за 9 місяців до вильоту.

Такі акції особливо вигідні, коли вони стосуються дат під час літніх канікул. Це традиційно найпопулярніший період для подорожей на Мальту, і квитки в останню хвилину можуть бути дуже дорогими.

Ціни на квитки

Ціни на квитки KM Malta Airlines вищі, ніж у конкуруючих авіакомпаній Ryanair або Wizz Air. Однак перевагою часто є широка доступність акційних тарифів на кілька дат і, особливо під час літніх канікул, різниця в ціні з конкурентами стає меншою.

Авіакомпанії також запропонують більше тарифних пакетів і дешевший зареєстрований багаж.

Звичайна ціна авіаквитків з Європи на Мальту в обидва боки становить близько 220 євро в пік сезону.

Класи тарифів

Авіакомпанія KM Malta Airlines пропонує 2 стандартні класи подорожей - економ та бізнес-клас. Окремі класи далі диференціюються на кілька груп, які називаються fare families.

Ціни на квитки вищі з вищими класами тарифу.

Ви можете побачити різницю між різними тарифами на малюнках нижче.

Тарифи економ-класу:

Тарифи бізнес-класу:

Чи варто летіти бізнес-класом авіакомпанії КМ Мальта?

Авіакомпанія KM Malta літає лише європейськими маршрутами, найдовший час перельоту становить близько 3,5 годин.

Крім того, в літаках Airbus A320 немає місць справжнього бізнес-класу, а лише місця економ-класу з більшим простором для ніг і гарантованим місцем поруч з вами.

Зареєстрований багаж навіть не включений у всі тарифи бізнес-класу, а прохолодні напої зазвичай подаються холодними.

Враховуючи, що ціна завжди більш ніж удвічі вища за ціну економ-класу, ми особисто не вважаємо, що купівля квитка бізнес-класу на KM Malta Airlines того варта.

Пункти призначення

Авіакомпанія KM Malta Airlines завжди виконує рейси зі свого домашнього аеропорту Мальта MLA в переважно європейські напрямки.

Стабільні напрямки в мережі KM Malta Airlines включають

 • Цюріх
 • Мілан
 • Рим
 • Катанія
 • Лондон
 • Париж
 • Відень
 • Прага
 • Мадрид
 • Мюнхен
 • Брюссель
 • та інші міста Західної Європи

Route map

Найкращий спосіб дізнатися, куди літає авіакомпанія KM Malta Airlines, - подивитися прикріплену нижче аеронавігаційну карту або безпосередньо на сайті перевізника kmmaltairlines.com/route-map.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".