Brussels Airlines рейси

Брюссельські авіалінії

Brussels Airlines - одна з найдешевших європейських авіакомпаній, яка пропонує дуже зручні прямі сполучення між Брюсселем та іншими напрямками. Ви також знайдете вигідні рейси до пунктів призначення в Африці, де ця авіакомпанія має одну з найгустіших мереж серед європейських авіакомпаній.

Ми рекомендуємо купувати квитки безпосередньо на сайті brusselsairlines.com, але в ідеалі спочатку порівняйте ціни у конкуруючих авіакомпаній, наприклад, на skyscanner.com.

Купуйте квитки на brusselsairlines.com

Ціни на квитки

Зазвичай не проблема знайти квитки в обидва боки до Брюсселя з будь-якої точки Європи за ціною близько 100 євро. Для стикувальних рейсів на Канарські острови, наприклад, близько 160 євро, а для африканських напрямків близько 400 євро.

Найкраще купувати квитки за 2-3 місяці до вильоту в межах Європи і за 3-5 місяців до вильоту для неєвропейських напрямків.

Напрямки

Як згадувалося вище, список напрямків Brussels Airlines може бути зосереджений на Європі, Північній Америці та Африці.

У США авіакомпанія обслуговує Нью-Йорк і Вашингтон, округ Колумбія, в той час як в Європі пункти призначення включають в основному великі міста і головні курорти. В Африці - майже все південно-західне узбережжя від Дакара до Уагадугу та Луанди...

Route map

Найкращий огляд та перелік напрямків можна знайти на карті маршрутів, яку разом з цінами можна переглянути на brusselsairlines.com/our-destinations.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".