Universal Air багаж

Fly Universal Air

Під час подорожі з Fly Universal Air ви маєте право на безкоштовне перевезення щонайменше 1 місця зареєстрованого багажу та 1 місця малої ручної поклажі.

Ручна поклажа

Ви можете перевозити 1 місце ручної поклажі в усіх тарифних класах.

Розміри Вага
40 x 30 x 20 см 7 кг

На відміну від інших авіакомпаній, Universal Air не враховує колеса валізи в цих розмірах. Допустимий допуск для коліс становить + 5 см до вищевказаних розмірів.

Окрім ручної поклажі, ви також можете безкоштовно взяти на борт невелику особисту річ, наприклад, пальто, милиці, книгу або ноутбук.

Fly Universal Air не дозволяє купувати більшу ручну поклажу.

Детальну та актуальну інформацію можна знайти на сайті авіакомпанії: flyuniversalair.com/baggage-allowance.

Зареєстрований багаж

Ця авіакомпанія - одна з небагатьох в Європі, яка пропонує безкоштовне перевезення зареєстрованого багажу у всіх тарифних класах.

Безкоштовно можна перевозити до 15 кг зареєстрованого багажу.

Розміри зареєстрованого багажу не вказані: головним критерієм є вага.

Ви можете придбати додатковий зареєстрований багаж до 15 кг за 50 євро.

Якщо ви перевищуєте ліміт ваги, в аеропорту стягується додаткова плата в розмірі 7 євро за 1 кг. Максимальна вага багажу - 32 кг. Більш важкі валізи до перевезення не приймаються.

Ще не забронювали готель? Отримайте знижки на Booking.com

Багаж для дітей та дитячі коляски

Fly Universal Air перевозить дитячі коляски для маленьких дітей безкоштовно. Ви можете безкоштовно зареєструвати складну коляску, автокрісло або дитяче ліжечко.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".