LOT затримки та скасування рейсів

LOT Польські авіалінії

Ваш рейс авіакомпанії LOT Polish Airlines було скасовано або затримано на 2 години або більше? Тоді ви маєте право на компенсацію в розмірі до 600 євро на особу.

Ви можете звернутися за компенсацією безпосередньо до авіакомпанії або просто і безкоштовно до спеціалізованих агентств.

Подати заявку на компенсацію

Компенсація згідно з Постановою ЄС 261 застосовується до всіх рейсів, що виконуються LOT Polish Airlines.

Затримка рейсу LOT Polish Airlines

У випадку затримки на виході на посадку на 2 години або більше, LOT Polish Airlines зобов'язана надати Вам безкоштовні напої пропорційно до тривалості затримки.

Якщо затримка в аеропорту прибуття становить 3 години або більше, Ви також маєте право на грошову компенсацію в розмірі від 250 до 600 євро в залежності від відстані між двома аеропортами.

Ви маєте право на грошову компенсацію тільки в тому випадку, якщо затримка сталася з вини LOT Polish Airlines. Більше про це можна прочитати у статті Компенсація за затримку рейсу.

Відстань Затримка Компенсація
до 1 500 км 3h+ 250 євро - подайте заявку онлайн
1 500 до 3 500 км 3h+ 400 євро - подати заявку онлайн
понад 3 500 км 3h+ 300 євро - подати заявку онлайн
понад 3 500 км 4h+ 600 євро - подати заявку онлайн

Скасований рейс з LOT Polish Airlines

Якщо LOT Polish Airlines скасує Ваш рейс більш ніж за 14 днів до вильоту, Ви маєте право на безкоштовну зміну дати або відшкодування початкової вартості квитка.

Однак, якщо ваш рейс скасовано менш ніж за 14 днів до вильоту, ви також автоматично маєте право на грошову компенсацію в розмірі до 600 євро.

Знову ж таки, компенсація виплачується лише у випадку, якщо авіакомпанія скасовує рейс, а не через непередбачувані обставини.

Куди звертатися за компенсацією

Авіакомпанія LOT Polish Airlines має спеціальну контактну сторінку для запитів на відшкодування та компенсації за адресою lot.com/forms.

Однак авіакомпанії часто намагаються уникнути компенсації та затягують розгляд претензій, ігноруючи та брешучи, тому звертайтеся безпосередньо до агентства.

Отримайте до 600 євро

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".