TAP Air Portugal багаж

TAP

Під час подорожі з TAP Air Portugal ви маєте право на безкоштовне перевезення мінімум 2 місць ручної поклажі.

Ручна поклажа

У вартість квитків завжди входить безкоштовне перевезення двох місць ручної поклажі на кожного пасажира. Багаж повинен відповідати наступним розмірам:

  • 55 x 40 x 20 см до 8 кг
  • 40 x 30 x 15 см до 2 кг

Ви маєте право на цю норму багажу, навіть якщо купуєте найдешевший тариф зі знижкою.

Ще не забронювали готель? Отримуйте знижки на Booking.com

Пасажири бізнес-класу, які подорожують до або з Північної Америки, мають таку саму норму перевезення ручної поклажі. Пасажири бізнес-класу на рейсах до Європи, Африки або Південної Америки можуть перевозити 2 великі ручні поклажі та 1 маленьку ручну поклажу попереднього розміру.

Якщо ви берете в салон літака більше однієї сумки, ви сплачуєте посадочний збір у розмірі 70 євро.

Зареєстрований багаж

Зареєстрований багаж включено до тарифу Basic і вище. Якщо ви купуєте квитки безпосередньо на сайті flytap.com, опції багажу та тарифу будуть відображені під час вибору квитка.

Конкретні обмеження щодо зареєстрованого багажу наведені нижче:

Внутрішні рейси Рейси між Європою та Марокко Міжнародні рейси
Discount - - -
Basic - - 23 кг
Classic 23 кг 23 кг 23 кг
Plus 2 рази по 23 кг 23 кг 2 рази по 23 кг
Executive 2 рази по 32 кг 2 рази по 32 кг 2 рази по 32 кг
Top Executive 2 рази по 32 кг 2 рази по 32 кг 2 рази по 32 кг

Багаж також можна придбати пізніше за дисконтними та базовими тарифами. Однак, з вас буде стягнуто приблизно 30 євро за одну поїздку в межах Європи і до 100 євро за міжконтинентальний переліт.

Багаж має сенс, якщо ви подорожуєте групою з більш ніж однієї людини, і для подорожі достатньо 1 місця багажу. Якщо ж багаж потрібен кожному пасажиру, краще придбати тариф, який включає необхідну кількість зареєстрованих місць багажу.

Багаж для дітей та дитячі коляски

TAP Air Portugal перевозить коляски для маленьких дітей безкоштовно. Ви можете безкоштовно зареєструвати складну коляску, автокрісло або дитяче ліжечко.

Якщо ви летите за тарифом Basic і вище, ви можете зареєструвати додатково 1 валізу вагою до 10 кг з дітьми віком до 2 років. Діти віком від 2 років мають право на перевезення багажу на рівні з дорослими за обраним тарифом.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".