Transavia багаж

Трансавіа

В тарифах Basic і Plus авіакомпанії Трансавіа ви можете взяти з собою лише одну невелику ручну поклажу, яка поміщається під сидінням перед вами.

Друга велика ручна поклажа або зареєстрований багаж завжди повинні бути придбані окремо на третьому етапі процесу покупки після заповнення ваших особистих даних.

Тариф Ручна поклажа
40x30x20 см
Ручна поклажа
55x35x25 см
Зареєстрований багаж
Базовий безкоштовний 12 євро до 27 євро 22 євро до 75 євро
Плюс Безкоштовно 12 євро до 27 євро Безкоштовно до 20 кг
Максимально безкоштовно безкоштовно безкоштовно до 30 кг

Ручна поклажа

Якщо ви купуєте тариф Basic або Plus і не оплачуєте більшу норму ручної поклажі під час бронювання, ви можете взяти на борт літака лише невелику ручну поклажу розміром 40 x 30 x 20 см.

Ви можете взяти з собою більшу ручну поклажу розміром 55 x 35 x 25 см. Плата залежить від маршруту і становить від 10 євро до 27 євро при бронюванні онлайн під час купівлі квитка.

Якщо ви прибуваєте до виходу на посадку з додатковим багажем, ви заплатите від 25 до 45 євро залежно від вашого маршруту.

Кількість місць ручної поклажі суворо контролюється, і якщо ви не придбали додаткове місце, вам не дозволяється брати на борт літака навіть сумочку або сумку з duty free shop додатково.

Загальна вага ручної поклажі не повинна перевищувати 10 кг, але перевіряють її не дуже часто.

Зареєстрований багаж

Зареєстрований багаж вагою до 20 кг включено до тарифу Plus і до 30 кг - до тарифу Max.

Якщо ви хочете подорожувати з зареєстрованим багажем і не потребуєте додаткових послуг тарифу Plus (можливість змінити квиток або вибрати конкретне місце в хвостовій частині літака), оберіть тариф Basic і додайте зареєстрований багаж на кроці 4 в процесі купівлі квитка.

У цьому випадку ви заплатите приблизно на 20 євро менше, ніж при виборі тарифу Plus.

Тарифи на зареєстрований багаж наведені нижче і залежать від тривалості польоту та ціни базового квитка:

Загальна вага Збір за покупку онлайн Збір при купівлі в аеропорту
15 кг 22 eur - 45 eur 60 євро
20 кг 27 євро - 50 євро 70 євро
25 кг 31 євро - 63 євро 80 євро
30 кг 41 євро - 75 євро 100 євро

Дитячі коляски

Якщо ви подорожуєте з маленькими дітьми, ви автоматично маєте право на безкоштовне перевезення як коляски, так і автокрісла або дитячого ліжечка.

Тварини

Тварин можна перевозити в салоні літака та у вантажному відсіку, але тільки собак або котів і не молодше 4-х місяців. Тварина, що перевозиться в салоні, повинна поміщатися в коробку розміром 40 x 30 x 24 см.

Плата становить 50 євро за перевезення в салоні та 77 євро у вантажному відсіку. Квиток для тварини необхідно замовляти перед купівлею квитка, де вас також проінформують про умови перевезення.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".