Авіакомпанія Fiji Airways приєдналася до альянсу oneworld

Fiji Airways

АвіакомпаніяFiji Airways з островів Фіджі в Океанії приєдналася до глобального альянсу oneworld у червні 2024 року. Вона стане 15-м повноправним членом альянсу, що розширить можливості накопичення миль та переваги для власників статусів Emerald, Sapphire та Ruby, а також розширить портфоліо напрямків альянсу oneworld.

Разом з Fiji Airways асоційованим членом альянсу oneworld стане і Fiji Link, внутрішній підрозділ авіакомпанії на Фіджі.

oneworld домінуватиме в Океанії

Вступ Fiji Airways до альянсу збільшить загальну кількість пунктів призначення oneworld в Океанії до 15, в основному на архіпелагах Фіджі, Тувалу, Тонга та Кірібаті.

Наступні аеропорти стануть новими пунктами призначення авіакомпанії oneworld:

  • Фіджі - Сува, Сісія, Кадаву, Коро, Лабаса, Лакеба, Ротума, Савусаву, Тавеуні, Вануа-Балаву, Вунісеа
  • Кірібаті - Кірітіматі, Тарава
  • Тонга - Вавау
  • Тувалу - Фунафуті

Австралійська авіакомпанія Qantas, також член альянсу oneworld, має значну присутність на островах Океанії.

Авіакомпанія Fiji Airways літає до інших хабів альянсу oneworld, що робить подорожі до регіону Океанії з Європи та Азії через Гонконг з пересадкою на Cathay Pacific, Токіо Наріта з пересадкою на Japan Airlines, значно зручнішими.

З іншого боку світу, це зміцнить зв'язок між Океанією та Північною Америкою, особливо через аеропорти Лос-Анджелеса та Сан-Франциско, з пересадками на рейси American Airlines.

Повну карту маршрутів Fiji Airways можна знайти на сайті fijiairways.com/route-map.

Fiji Airways приєднується до програми для часто літаючих пасажирів AAdvantage

Разом з приєднанням до альянсу, Fiji Airways одночасно припиняє свою власну програму для часто літаючих пасажирів Tabua Club і повністю перейде на програму AAdvantage, клуб для часто літаючих пасажирів American Airlines.

Ця зміна дозволить нинішнім власникам елітного статусу AAdvantage користуватися тими ж перевагами під час подорожей з Fiji Airways, що й з American Airlines.

Ці переваги включають безкоштовне перевезення додаткового багажу, пріоритетну посадку на борт, привілейовані місця та розширені можливості для накопичення миль.

Скільки миль я отримаю?

Ви вже є учасником програми для часто літаючих пасажирів альянсу oneworld? Якщо так, то ви також будете заробляти милі, подорожуючи з Fiji Airways.

Нижче наведено огляд тарифних класів Fiji Airways та кількість миль, яку ви зароблятимете за кожною програмою для часто літаючих пасажирів за переліт у кожному класі.

Програма для часто літаючих пасажирів Тариф у тарифі Базові милі
Alaska Airlines
(План накопичення миль)
J, C, D, I
Z
B, G, H, L, M, O, K, Q
S, V, W
N, R, T
225%
200%
100%
50%
American Airlines + Fiji Airways
(AAdvantage)
J, C, D, I
Y, Z
B, H, L
K, M, O, Q, S, W
G, V, N, T
125%
100%
75%
50%
35%
Програма для часто літаючих пасажирів Qantas Усі класи тарифів Залежно від зони

Ми будемо оновлювати список поступово, оскільки процес впровадження використання миль авіакомпаніями-партнерами займе до 12 місяців.