Amager Strand

Амагер Стренд

Данія може не асоціюватися з пляжним відпочинком, адже теплих літніх днів у Скандинавії небагато, а Північне море навіть не встигає повністю прогрітися за літо.

Переглянути готелі в центрі Копенгагена

Тим не менш, у Копенгагені відвідайте прекрасний Amager Strandpark - пляжну зону з природними трав'янистими дюнами, піщаними пляжами і розслаблюючими доріжками для пішоходів і велосипедистів.

Безкоштовні туалети в декількох місцях доповнюють лавки та доріжки.

Скупайтеся в басейнах

На північному кінці Амгер-Странд ви натрапите на дерев'яний пірс з кількома закритими басейнами з природною морською водою, роздягальнями та вбиральнями.

Тут ви можете комфортно і безпечно скупатися в морській воді. Дно штучно поглиблене, щоб можна було купатися, на відміну від природних пляжів, де вода ледь сягає пояса на відстані до сотні метрів від берега.

Однак майте на увазі, що навіть у літні дні морська вода має максимальну температуру близько 18°C.

Каякінг, кайтсерфінг або міні-гольф

Південна частина Амагер Стенд присвячена спортивним розвагам. Любителі наземних видів спорту зможуть насолодитися полем для міні-гольфу, а любителі водних видів спорту можуть взяти напрокат кайтсерфінг або морський каяк.

У цій південній частині також є кілька кафе та бістро.

Як дістатися до Amager Strand?

Найшвидший спосіб дістатися з центру - їхати на лінії метро M2 у напрямку до аеропорту Копенгагена. Найближча станція - Øresund , приблизно за 500 метрів від північної частини пляжу, а Amager Strand - приблизно за 700 метрів.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".