Корте.

Корте.

Місто Корте розташоване в самому центрі Корсики і з усіх боків оточене горами. Корте також є єдиним корсиканським містом у внутрішній частині острова, яке укріплене цитаделлю.

З фортеці відкривається чудовий вид на навколишні гори і долини річок Рестоніка і Тавіньяно. У цитаделі знаходиться Музей Корсики (Musée de la Corse), де ви можете дізнатися багато цікавих фактів і подробиць про Корсику.

Знайдіть найкращий готель у Корте

У Корте також знаходиться єдиний університет Корсики - Університет Корсики Паскуале Паолі. Місто Корте досі називають неофіційною столицею Корсики.

Пам'ятки та визначні місця

Є кілька причин, чому горде Корте є одним з найвідоміших міст Корсики. Його розташування майже посередині Корсики робить його доступним з усіх куточків острова, а завдяки горам, що його оточують, історично це було місце, яке легко захищалося від набігів.

Цитадель

Центральною пам'яткою, безсумнівно, є Цитадель Корте, також відома як "Орлине гніздо" завдяки своєму розташуванню на вузькому скельному мисі.

Оборонна фортеця була побудована тут ще в 1419 році, а в другій половині 18 століття всередині фортеці була збудована цитадель з кількома будівлями і палацом.

Дійсно, протягом 18 століття Корте був ареною великих історичних подій. У 1755 році, після низки успішних битв з генуезцями, корсиканський генерал Паскуале Паолі заснував незалежну Республіку Корсика і зробив Корте її столицею. Однак незалежна держава проіснувала недовго і вже в 1769 році була завойована французами під проводом Людовика XV, який значно розширив цитадель.

  • Вхід: разом з квитком до сусіднього Музею Корсики за 5,50 євро.
  • Офіційний сайт музею: museudiacorsica.corsica

Походи в гори

Корте оточене горами, висота яких сягає 1 900 метрів, а річки та струмки, немов стрічки, сплітаються між ними в глибоких лісистих долинах. Це, природно, створює ідеальні умови для піших прогулянок.

Одним з найпопулярніших маршрутів, безумовно, є зручна, більш-менш рівна стежка через глибоку долину Ле Тавіньяно. Ви можете знайти пішохідні маршрути, показані, наприклад, на mapy.cz.

Проживання в Корте

Завдяки своєму стратегічному розташуванню прямо посеред Корсики, Корте є одним з найпопулярніших місць для проживання. Ціни на готелі тут нижчі, ніж на узбережжі, а ніч у двомісному номері можна придбати приблизно від 59 євро.

Ми також додаємо конкретні поради щодо найкращих пропозицій:

  • Hotel de La Paix ** - класичний великий готель, який не образить, але порадує низькими цінами
  • Hôtel U Passa Tempu - готель у самому центрі Корте з дуже хорошим рейтингом
  • Casa Petra - невелика приватна квартира, яка є однією з найкращих у Корте

Як дістатися до Корте?

Якщо ви хочете ретельно дослідити навколишні гори, найкращий і фактично єдиний варіант дістатися до Корте - це автомобіль. З Аяччо їхати 80 км, а з Бастії - 70 км.

Порівняти ціни на оренду авто

Якщо вам достатньо зупинитися в Корте, ви можете легко дістатися до міста на поїзді. Адже тут проходить головна корсиканська залізнична лінія, що з'єднує Аяччо з Бастією.

  • Аяччо. 12 eur
  • Бастія: 3-5 разів на день, поїздка займає 2 години і коштує приблизно 10 євро
  • Офіційний сайт: cf-corse.corsica/horaires

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".