Корсика - все про оренду автомобілів

Корсика

Громадський транспорт на Корсиці є одним з найгірших в Європі з точки зору частоти та місць, що обслуговуються (див. розділ " Транспорт "), тому оренда автомобіля - це практично єдиний спосіб дослідити Корсику.

Навіть на Корсиці діють загальні рекомендації щодо оренди авто, і якщо ви новачок у цьому сегменті, ознайомтеся з нашою статтею Як орендувати авто за кордоном вперше.

Де, коли і як забронювати автомобіль на Корсиці

Коли справа доходить до бронювання автомобіля в автопрокатних компаніях, то чим раніше ви зробите замовлення, тим дешевше воно обійдеться. Це особливо актуально на Корсиці, де влітку автомобілі швидко розкуповують, а пропозиція часто значно перевищує попит.

Ви також помітите значну різницю в цінах під час подорожі у високий і низький сезони: влітку оренда автомобіля коштує в кілька разів дорожче, ніж взимку.

Для бронювання ми рекомендуємо скористатися однією з систем порівняння всіх компаній з прокату автомобілів, яка відсортує результати відповідно до обраних вами критеріїв:

Порівняти ціни та забронювати авто за допомогою booking.com

Найкращий варіант - орендувати автомобіль безпосередньо в одному з чотирьох міжнародних аеропортів. Перевірте поточну наявність та ціни на автомобілі:

Зазвичай, найнижчі ціни в аеропортах Аяччо та Бастії, де конкуренція найвища.

Ціни на прокат авто на Корсиці

Оренда автомобіля на Корсиці не така вже й дорога у порівнянні з цінами на інші види діяльності. Однак, порівняно з іншими напрямками в Середземномор'ї, ціни високі. Ціна залежить від тривалості оренди, чим довше, тим дешевше буде добова вартість прокату. Приклади цін (перша сума при бронюванні приблизно за 5 місяців до поїздки, друга сума при бронюванні за 1 місяць до поїздки, щоб проілюструвати різницю):

  • 7-денна оренда влітку - невеликий автомобіль від 12 000 czk, більший автомобіль від 17 0 євро
  • 4-денна оренда влітку - малий автомобіль від 0 євро, більший автомобіль від 10 0 євро
  • 7-денна оренда взимку - малий автомобіль від 0 євро 0 євро, більший автомобіль від 0 євро 183 євро
  • 4-денний прокат взимку - малий автомобіль від 0 євро 0 євро, більший автомобіль від 293 євро

Завжди читайте детальні умови оренди і особливо страховий поліс, який ви також можете знайти на Booking.com. Деякі прокатні компанії включають страховку в остаточну ціну, в інших вам доведеться заплатити додатково, від 5 до 10 євро на добу, залежно від типу автомобіля і тривалості оренди.

Міжнародне водійське посвідчення та інші документи

Корсика є частиною Європейського Союзу, тому немає необхідності отримувати міжнародні водійські права перед поїздкою. Компанія з прокату автомобілів також повинна прийняти ваше класичне європейське водійське посвідчення.

Компанії з прокату автомобілів зазвичай вимагають кредитну картку для оренди автомобіля, але часто надають дебетову картку, але або на менш вигідних умовах, або з дуже високим депозитом, який часто перевищує 1 000 євро.

Ціни на бензин та паркування

Бензин на Корсиці дорогий, і ціни на нього вищі за середні в порівнянні з іншими країнами Європи.

Ціни коливаються від 1,65 євро до 2 євро за літр.

Паркування на Корсиці може бути досить складним. Історичні міста здебільшого розташовані в горбистій місцевості, і там не так багато місця. На відомих пляжах вільні місця часто бувають зайняті вже близько 9 ранку.

Парковки біля туристичних визначних пам'яток і відомих пляжів зазвичай платні, розраховуйте заплатити від 5 до 10 євро за день або 2 євро за годину.

Дорожній рух і правила дорожнього руху

До чого слід бути готовим, подорожуючи островом на автомобілі?

Корсиканські дороги

Достатньо лише поглянути на карту, щоб зрозуміти, що водіння на Корсиці - це виклик. Але й задоволення теж. Залежно від того, наскільки ви любите водіння. Корсика - дуже гористий і пересічений острів, міста відносно невеликі, тому не варто вкладати кошти в будівництво автомагістралей, тунелів і мостів.

Дороги на Корсиці дійсно дуже звивисті, часто дуже вузькі і круті. Але мінуси повільного руху, що вимагає концентрації уваги, значно переважають плюси захоплюючих краєвидів, які відкриваються буквально через кожні кілька метрів.

Їдьте обережно, повільно і не поспішайте. Місцеві жителі звикли до туристів, тому будь-яке блукання і плутанина часто проходять без коментарів.

У літній сезон, особливо в другій половині липня і протягом серпня, очікуйте дуже інтенсивного руху, що робить блукання корсиканськими дорогами набагато довшим.

Якість другорядних доріг, що ведуть до найвіддаленіших гірських сіл, часто жалюгідна, вони повні вибоїн і вибоїн, а нормальна швидкість руху - 20 км/год.

Дорожні знаки

Дорожні знаки чіткі і добре доглянуті, але очікуйте, що на невеликих поворотах знаки будуть встановлені безпосередньо на перехресті, а не перед ним.

Вказівники завжди двомовні: французькою та корсиканською мовами, але це навряд чи вас заплутає, оскільки назви зазвичай відрізняються лише однією або двома літерами.

Правила дорожнього руху

Правила дорожнього руху не дуже відрізняються в різних країнах Європи.

Майте на увазі, що в багатьох муніципалітетах швидкість обмежена до 30 км/год і постійно контролюється радарами або часто дуже несподіваними "лежачими поліцейськими".

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".