Пропріано.

Пропріано.

Популярний курорт з гаванню, місто Пропріано розташоване на південно-західному узбережжі Корсики в глибокій затоці Валінко, що робить його ідеальним місцем для літнього пляжного відпочинку.

Знайдіть найкращий готель у Пропріано

Через своє відносно відкрите і погано захищене розташування, Пропріано в минулому неодноразово зазнавало руйнувань внаслідок набігів різних воєначальників протягом століть. Як наслідок, більша частина центру датується рубежем 19-20 століть, але це не применшує романтизму Пропріано.

На головному проспекті вирує життя, працюють магазини і ресторани, а на околицях ви знайдете великі супермаркети і безліч варіантів розміщення.

Пляжі та купання

Проопріано є одним з головних курортів Корсики. Насправді, тут є 3 пляжі безпосередньо в місті і ще десять в околицях. Всі пляжі Пропріано вкриті дрібним білим піском і мають пологий вхід у море.

  • Plage du Lido, жвавий, галасливий пляж у центрі міста, менший за розміром і часто переповнений, але тут є все - від ресторанів до водних розваг.
  • Plage du Capu Laurosu - природний пляж довжиною понад 2 км, захований за мисом Лауросу, але до нього можна дійти пішки від Пропріано за 1,5 км уздовж узбережжя. Пляж без зручностей, дуже просторий і знаходиться в прекрасній природній обстановці.
  • Plage de Propriano - з'єднаний з пляжем Лідо, розташований у самому центрі міста, але трохи тихіший.

В околицях ми рекомендуємо, наприклад, Plage de Campumoru в красивій бухті, що ідеально підходить для сноркелінгу та тихого відпочинку (на південний захід від Пропріано).

Проживання в Пропріано

Пропріано є одним з центрів туризму на півдні Корсики, і широкий вибір житла відповідає цьому. Ціни варіюються від 84 євро до 183 євро за ніч в залежності від сезону.

Ми також додаємо конкретні поради щодо найкращих пропозицій:

  • Hôtel Le Claridge *** - спокійний класичний готель у центрі села, який також є одним з найдешевших у Пропріано
  • Hôtel Beach ** - один з найдешевших, але гарно мебльованих готелів прямо на пляжі
  • Le Lido *** - найвідоміший готель у Пропріано на невеликому мисі між пляжами Лідо та Пропріано, з трьох боків оточений морем

Як дістатися до Пропріано?

До міста дуже легко дістатися автомобілем по головній корсиканській дорозі T40. Від Аяччо до Пропріано 71 км, а від Боніфація на півдні - 64 км.

Також є автобусна лінія C1, яка проходить через місто 2-3 рази на день, з'єднуючи Аяччо та Боніфаціо, дивіться розклад: isula.corsica/Trasporti-di-passageri

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".