El Drago Milenario

El Drago Milenario

Мало хто з відвідувачів Тенеріфе оминає увагою найстаріше і найбільше дерево острова, яке називається El Drago Milenario, або Дракон Тисячоліття.

За оцінками, цьому вражаючому дереву драцени від 800 до 1000 років, воно росте на північному заході острова в містечку Ікод-де-лос-Вінос, яке розташоване у відомому виноробному районі, де виробляють чудові вина та смачний козячий сир, який ви можете придбати на одній з місцевих ферм.

Найдешевше житло на Тенеріфе

Цей екземпляр є навіть найстарішим представником бабок у світі. Він досягає висоти близько 21 метра і має понад 300 основних гілок. Навесні він цвіте білими та рожевими квітами. El Drago Milenario є одним із символів Канарських островів і навіть був зображений на банкноті номіналом 1000 песет колишньої іспанської валюти.

Дерево росте в ботанічному саду Parque del Drago, де також можна помилуватися сотнями інших видів рослин. Парк відкритий щодня з 8:30 ранку до 18:00 вечора, а вхід коштує 5 євро. Однак ви також можете побачити його безкоштовно з маленької площі біля церкви Святого Марка (Parroquia San Marcos), що знаходиться приблизно в 100 метрах від неї.

Крім автомобіля, до Ікода можна доїхати на автобусах 106, 108, 325, 354, 357, 358, 360, 362, 363, 364, 392 і 460, дивіться на сайті транспортної компанії Titsa.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".