Тенеріфе - все про оренду автомобілів

Mirador Teresitas

Хоча Тенеріфе перетинає мережа автобусних маршрутів, оренда автомобіля просто дасть вам найбільшу свободу. Особливо, якщо ви хочете відкрити для себе природну красу острова, відвідати віддалені пляжі, гірські походи та мальовничі долини, вам не обійтися без орендованого автомобіля.

Де, коли і як забронювати автомобіль на Тенеріфе

На Тенеріфе працюють десятки різних компаній з прокату автомобілів, тому найпростіший варіант - скористатися одним із пошуковиків, який відсортує пропозиції всіх доступних автопрокатних компаній відповідно до ваших критеріїв. Зокрема, ми маємо багаторічний досвід роботи з пошуковою системою booking.com.

Порівняйте ціни на оренду автомобілів на booking.com

Для кожної пропозиції ви завжди будете бачити конкретну компанію з прокату автомобілів, в якій ви будете фізично орендувати автомобіль. Ціна в системі порівняння зазвичай така ж або навіть краща, ніж на сайті прокатної компанії. Ми рекомендуємо уникати пропозицій від Goldcar та Rhodium через їхню ненадійність.

Пункти прокату автомобілів в основному зосереджені в двох аеропортах Тенеріфе, але багато компаній мають місцеві відділення на курортах. Знову ж таки, всі варіанти будуть показані в пошукових системах вище.

Що стосується оренди автомобіля, то, як правило, чим раніше ви його забронюєте, тим дешевше він обійдеться. Ідеальний час для бронювання автомобіля - приблизно за 2-3 місяці до поїздки.

Ціни на прокат автомобілів на Тенеріфе

Через високу конкуренцію ціни на оренду автомобілів на Тенеріфе відносно низькі, принаймні у порівнянні з Західною Європою. Навіть у високий сезон ви можете орендувати невеликий автомобіль від 26 євро на добу. Ціна залежить від тривалості оренди, чим довше, тим дешевше буде добова вартість. Приклади цін під час літніх канікул:

У зимовий сезон ціни можуть бути до половини нижчими, особливо якщо ви бронюєте більше заздалегідь. Дивіться актуальні ціни на оренду автомобілів на Тенеріфе.

Міжнародне водійське посвідчення та інші документи

Тенеріфе є частиною Європейського Союзу, тому немає необхідності в міжнародних водійських правах. Прокатна компанія також прийме національне водійське посвідчення будь-якої країни ЄС.

Якщо у вас є водійське посвідчення країни, що не входить до ЄС, Норвегії, Швейцарії або Ісландії, отримайте міжнародне водійське посвідчення разом з вашим посвідченням.

Компанії з прокату автомобілів зазвичай вимагають кредитну кар тку для оренди автомобіля, і часто надають кредит на дебетову картку, але або на менш вигідних умовах, або з дуже високим депозитом, який часто перевищує навіть 1 000 євро.

Ціни на бензин та паркування на Тенеріфе

Бензин на Тенеріфе, як правило, дешевший, ніж у континентальній Європі. Типові ціни за літр звичайного 95-го бензину коливаються від 1,15 євро до 1,40 євро. Щільність заправних станцій цілком достатня, особливо вздовж узбережжя, де ви натрапите на заправку кожні кілька кілометрів.

Паркування на Тенеріфе здебільшого не викликає проблем. У кожному місті ви завжди знайдете принаймні одну велику автостоянку поблизу центру або туристичних визначних пам'яток. З іншого боку, більшість цих парковок є безкоштовними.

Дорожній рух і правила дорожнього руху

Водіння на Тенеріфе спокійне і комфортне. Дороги в ідеальному стані, так само як і дорожні знаки. Практично вся територія острова, за винятком короткої ділянки на північному заході, покрита класичними автомагістралями, які швидко доставлять вас з одного кінця острова в інший. Проїзд по автобанах на Тенеріфе безкоштовний.

Високоякісні асфальтовані дороги ведуть до всіх туристичних визначних пам'яток, навіть у віддалених гірських районах.

Правила дорожньогоруху схожі на ті, що діють в інших європейських країнах. Рух праворуч тут класичний, використання ременів безпеки обов'язкове, а розмови по телефону за кермом заборонені під загрозою великих штрафів! Обмеження швидкості такі:

  • 50 км/год у населеному пункті.
  • за межами населеного пункту 100 км/год
  • автомагістралі та всі дороги з 2 смугами руху в одному напрямку: 120 км/год
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".