Playa de La Tejita

Плайя-де-ла-Техіта

Поруч з аеропортом Тенеріфе Сюр TFS ви можете відвідати прекрасний довгий і широкий пляж Ла-Техіта, популярний серед кайтсерферів і ідеальне місце, щоб попрощатися з Атлантичним океаном перед вильотом. Ла-Техіта вкритий дрібним чорним вулканічним піском, і більшу частину часу на цій великій території буде лише кілька людей. У напрямку до селища Ла-Техіта ви можете взяти напрокат шезлонги і парасольки, в іншому випадку решта пляжу вільна від зручностей.

Знайдіть найкращий готель біля пляжу

З пляжу відкривається вид на 171-метровий вулканічний конус Монтана-Роха, популярну туристичну пам'ятку, на яку можна піднятися маркованою стежкою. Ця гора насправді відповідає своїй назві "Роха", оскільки її скелі мають цегляно-червоний колір.

Як дістатися

До Ла-Техіта легко дістатися прибережною дорогою, яка звертає з головної магістралі перед аеропортом. На західному кінці пляжу є безкоштовна автостоянка, а також у початковій точці короткого походу до Монтанья-Роха.

Порівняти ціни на оренду автомобілів

Автобусні маршрути 410, 470 і 483 проходять через місто Ла-Техіта.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".