Playa de Las Teresitas

Тенеріфе

Вулканічні пляжі з дрібним чорним піском є найбільш типовими для Тенеріфе, але одним з небагатьох винятків є Плайя-де-лас-Тересітас, який багато хто вважає найкрасивішим пляжем на Тенеріфе.

Він вкритий дрібним золотистим піском, який був привезений сюди з Сахари в 1973 році, коли пляж був штучно створений для підвищення туристичної привабливості північної частини острова.

Найдешевше житло на пляжі на Тенеріфе

Понад 1,7 км завдовжки і близько 80 метрів завширшки, цей пляж можна назвати зразком усіх пляжів. Він добре доглянутий, захищений від небезпечних течій і хвиль штучною кам'яною стіною, а сотні пальм забезпечують природну тінь. Золотистий пісок є унікальним для Тенеріфе, тому не дивно, що Плайя-де-лас-Тересітас - один з найвідвідуваніших пляжів на Канарських островах.

Зручності на пляжі

Пляж Тересітас пропонує повний спектр послуг.

Ви можете орендувати шезлонги і парасольки (приблизно 20 євро за штуку на день), підкріпитися в численних невеликих ресторанах і барах, користуватися роздягальнями або туалетами безкоштовно або шафками за 2 євро на день.

Проживання

Цей пляж настільки популярний і красивий, що варто зупинитися поруч з ним хоча б на ніч або дві, а якщо ви любите пляжні розваги, то й довше. Найближче місто - Сан-Андрес, приблизно за 200 метрів від пляжу, де ви знайдете переважно затишні апартаменти та вілли. Не розраховуйте на класичні готелі та курорти, їх можна знайти лише в Санта-Крус, за 7 км звідси.

Вид на пляж

Плайя-де-Лас-Тересітас лежить під гірським масивом, звідки відкриваються чудові краєвиди на нього та узбережжя. До найвідомішого оглядового майданчика, Мірадор-Лас-Тересітас, можна дістатися навіть на автобусі № 945, який курсує з сусіднього містечка Сан-Андес безпосередньо до Санта-Крус-де-Тенеріфе.

Як дістатися

Плайя-де-лас-Тересітас розташований приблизно за 8 км на північний схід від Санта-Крус-де-Тенеріфе, неподалік від селища Сан-Андрес. Практично по всій довжині пляжу розташована велика безкоштовна автостоянка, яка також значною мірою захищена дорослими пальмами.

Порівняти ціни на оренду авто

Сюди також легко дістатися на громадському транспорті - автобусі №910, який зупиняється прямо на пляжі. Єдиний квиток з міста коштує 1,25 євро.

Інші пляжі в цьому районі

Якщо ви продовжите рух вузькою звивистою дорогою далі вздовж узбережжя, то натрапите на десяток інших менших і набагато тихіших пляжів, цього разу знову з типово тенеріфським чорним вулканічним піском. Найвідоміший і найбільший з них - Плайя-де-лас-Гавіотас.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".