Цвинтар Сан-Мікеле

Цвинтар Сан-Мікеле

Острівець Сан-Мікеле знаходиться трохи в стороні від туристичних маршрутів, проте він знаходиться за два кроки від Венеції. Весь острів слугує єдиним кладовищем Венеції. У місті просто не вистачає місця, тому всі померлі знаходять своє останнє пристанище саме тут.

10 найкращих готелів Венеції

Острів прямокутної форми розміром приблизно 400х500 метрів повністю оточений стіною, тому ззовні він виглядає дещо загадковим, але насправді це прекрасне духовне місце, яке неодмінно варто відвідати.

Зростаючий острів Сан-Мікеле

Будучи єдиним місцем поховання в історичній Венеції, острів Сан-Мікеле з часом штучно розширюється, щоб хоча б частково покрити потребу. Острів Сан-Мікеле вперше був використаний як кладовище у 15 столітті і продовжує служити своєму призначенню і сьогодні.

Останнє розширення на кілька сотень поховань відбулося у 2013 році.

Архітектурна краса острова

Відвідайте острів Сан-Мікеле не лише заради його духовної спокійної атмосфери, але й заради його архітектурних перлин. Зокрема, церква Сан-Мікеле 1469 року з її красивим білим фасадом тавертіно варта відвідування, серед іншого, тому, що це перша суто ренесансна будівля на острові.

Монументальні і дорогі гробниці відомих і заможних людей також заслуговують на увагу. Адже поховання на Сан-Мікеле - справа дуже витратна через брак місця та специфіку острова, і в наш час дозволити собі це можуть лише найбагатші. Тому більшість пересічних жителів Венеції ховають на традиційних кладовищах на материковій частині Местре.

Години роботи та вартість вхідних квитків

Вхід на кладовище, звісно, безкоштовний.

Воно відкрите щодня з 7:30 ранку до 18:00 вечора.

Розташування та транспорт

Сан-Мікеле знаходиться приблизно в 1 км від історичного центру Венеції та острова Мурано. Щоб дістатися сюди регулярними лініями вапоретто (водних автобусів), вийдіть на зупинці "Cimitero", де зупиняються лінії 4.1, 4.2, 12 і 13.

Розклад усіх цих маршрутів можна знайти на сайті: avm.avmspa.it/orari.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".