San Giorgio Maggiore

Венеція, Сан-Джорджо

Ренесансна базиліка Сан-Джорджо-Маджоре стоїть на невеликому однойменному острові на південь від основної частини Венеції, і її видно здалеку, наприклад, з площі Святого Марка. Його вежа є більш витонченою копією дзвіниці собору Святого Марка, і її часто плутають з нею.

10 найкращих готелів Венеції

Базиліка в античному стилі

Сама церква була завершена в 1566 році архітектором Палладіо, який стилізував її, особливо фасад, в історичному античному стилі. Інтер'єр базиліки прикрашають знамениті фрески художника Тінторетто 1596 року.

Найяскравішою пам'яткою, однак, є вищезгадана 63-метрова дзвіниця, яка є копією більш відомої і більш ніж 30-метрової дзвіниці на протилежному березі.

Вид з вежі та набережної

Вежа Сан-Джорджо-Маджоре - один з найпопулярніших оглядових майданчиків у всій Венеції.

З набережної перед церквою відкривається чудовий вид на дзвіницю Святого Марка та Палац Дожів, але ще кращий - з оглядового майданчика на вершині вежі, звідки вся Венеція буде у вас як на долоні.

На вежу можна піднятися лише на ліфті. У літній сезон можна очікувати черги до 30 хвилин.

Вхід і години роботи

Базиліка і вежа відкриті щодня з 7:00 до 18:00. Вхід до головної нави безкоштовний, тоді як за вхід до вежі потрібно заплатити 8 євро. Оплата тільки готівкою, банкомату на території немає.

Квитки не можна забронювати онлайн.

Розташування та транспорт

Фасад церкви стоїть прямо біля причалу "Сан-Джорджо".

Кожні 12 хвилин тут зупиняється лише лінія №2, на якій можна без пересадок дістатися до площі Сан-Марко, Пьяццале-Рома, залізничного вокзалу або Трончетто.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".