Teatro La Fenice

Ла Феніче

Знаменитий оперний театр Ла Феніче зазнав бурхливої долі, кілька разів за час свого існування постраждавши від руйнівної пожежі. Нинішня неокласична будівля датується 1792 роком і була свідком прем'єр багатьох всесвітньо відомих опер ("Травіата", "Ріголетто", "Богема", "Монтеккі і Капулетті" та ін.).

10 найкращих готелів Венеції

Знаменитий оперний театр - ціни на квитки

Зовні Ла Феніче ховається за простим фасадом відносно непомітного на вигляд будинку, але всередині він розгортається у великий і чудовий театральний простір для більш ніж 1 000 глядачів. Оперний театр Ла Феніче є одним з найвідоміших у світі, і якщо ви думаєте про культурний досвід під час відвідування Венеції, то відвідування цього оперного театру - саме те, що вам потрібно.

Програма театру також включає балетні та музичні вистави, а оперу ставлять приблизно кожного третього дня. Повну програму театру можна знайти на його сайті: teatrolafenice.it/calendario.

Квитки, особливо на оперу, слід купувати заздалегідь (в ідеалі, принаймні, за місяць або два) і розраховувати на ціни від 99 євро в галереї до 400 євро в найкращих частинах глядацької зали.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".