Curral das Freiras

Долина Фрейташ (Curral das Freitas)

Мальовниче село Курраль-дес-Фрейрас лежить в однойменній долині, а точніше в місці, що нагадує глибокий вулканічний кратер, оточений вкритими лісом вершинами стрімких гір.

Дно долини не рівне, тому села побудовані на терасах на крутих схилах. Села в долині були відрізані від зовнішнього світу протягом тривалого часу, імовірно, монахинями, які рятувалися від піратських набігів у 16 столітті.

Порівняти ціни на прокат автомобілів - аеропорт FNC

Сади волоських горіхів, каштанів і винограду вкривають схили пагорбів - три культури, які значною мірою годують місцеве населення.

На Мадейрі село славиться виробництвом каштанових лікерів та гастрономічних делікатесів. Сьогодні Курраль-дес-Фрейрас з'єднаний із зовнішнім світом довгим автомобільним тунелем, тоді як раніше до нього можна було дістатися лише гірською стежкою через сідловину Ейра-ду-Серраду

І саме перевал Ейра-ду-Серрадо є головною визначною пам'яткою. З оглядового майданчика на висоті понад 1000 метрів над рівнем моря відкривається неймовірний вид на село та навколишні масиви далеко внизу. Шлях до вершини з Курраль-дас-Фрейрас - це добре доглянута пішохідна доріжка, яка пролягає приблизно 2,7 км в один бік. Крім того, ви можете дістатися до неї безпосередньо на машині з іншого боку Фуншала.

Проживання

Якщо ви шукаєте житло, трохи відрізане від решти світу, серед мальовничих пейзажів, але водночас у селі, повному ресторанів та основних зручностей, то ви щойно натрапили на місце своєї мрії.

Curral das Freiras пропонує лише кілька апартаментів та один дійсно гарний і досить недорогий спа-готель Eira do Serrado - Hotel & Spa розташований на вершині Ейра-ду-Серрадо.

Як дістатися до Curral das Freiras

Автомобілем ви можете дістатися до села через довгий тунель (це 13 км від Фуншала), або безпосередньо до оглядового майданчика Ейра-ду-Серрадо. Парковка в обох місцях безкоштовна, а село і оглядовий майданчик добре позначені вказівниками.

До центру села Куррал-дас-Фрейрас, а також до оглядового майданчика Ейра-ду-Серрадо можна також дістатися на автобусі № 81 системи громадського транспорту Фуншала.

У Ейра-ду-Серрадо є лише кілька зупинок, але навіть у цьому випадку, як правило, не рідше одного разу на 2 години. У будні дні до села ходить 1 рейс на годину, а у вихідні - близько 5 разів на день. Ви можете дізнатися більше на сайті horariosdofunchal.pt.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".