Маяк Понта-ду-Паргу

Понта-ду-Паргу

Мис Понта-ду-Паргу та однойменне село поблизу - найзахідніша точка Мадейри і популярне туристичне місце.

Понта-ду-Паргу - це чудова зелена місцевість, яка плавно спускається з гір через сільськогосподарську зону пасовищ, всіяну будинками і розірвану глибокими ярами, до 400-метрових скель, які раптом починають стрімко падати в океан.

Порівняти ціни на прокат автомобілів - аеропорт FNC

Маяк Понта-ду-Паргу

І саме на найзахіднішому мисі, з якого відкривається захоплюючий вид на широку блакить Атлантичного океану, чудовий білий маяк з яскраво-червоним дахом безпомилково сповіщає про те, що мореплавці щойно досягли берегів Мадейри.

Маяк досі працює і перебуває під управлінням португальського флоту, але частково відкритий для відвідувачів через невеликий музей маяка в одній з будівель.

Побудований у 1922 році, він стоїть на скелі на висоті 392 метри над рівнем моря, його вежа заввишки 14 метрів, і його видно за 26 морських миль. Він і сьогодні виконує своє призначення.

Проживання в околицях

Понта-ду-Паргу хоч і є крихітним селом, але в ньому є кілька ресторанів, магазин, пошта та аптека. Це ідеальне місце для проживання, якщо ви хочете дослідити тиху частину заходу Мадейри. Тут є багато апартаментів і гостьових будинків, розкиданих по всьому району, але якщо ви хочете зупинитися тут, вам не обійтися без автомобіля.

Як дістатися

Найкращий вибір транспорту до цієї місцевості - автомобіль.

Понта-ду-Паргу лежить на кільцевій дорозі навколо острова, приблизно в 51 км від Фуншала. З Фуншала та міст, розташованих вздовж траси (Калхета, Понта-ду-Соль, Рібейра-Брава), ви також можете дістатися до Понта-ду-Паргу на автобусі, приблизно 8 разів на день у будні та 2-3 рази на день у вихідні. Зв'язок забезпечує компанія Rodoeste, а ціна квитка до Фуншала становить 5,35 євро.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".